reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Sann zbieg okolic z nosci z tym bolem brzuszka i kapusta..

Bunia nir wiem jak smakuje mleko moje bo nigdy nie ptobowalam..ale rozmrozone moze smierdziec anwet skisnietym i gorzej smakowac ale dzieci często pija bez problrmu. Najlepiej rozmrozic powoli w lodowce. I dopiero podgrzac. Zbyt szybka zmiana temp moze powodowac ten smak.
A i smak sie zmienia tez w ciagu dnia ;)
 
reklama
Kopfer super!!!!! Sumiennie przylozylyscie sie do tego.
Brawa dla Leona za postępy.
Kasietta powodzenia.
U mnie tez na tapecie prezenty mikołajkowe i pod choinkę.
Ciągle nie mam nic dla najmlodszego. Ale podgladam wasze podpowiedzi. Obecnie u nas ten robot kosztuje w promocji 24£ wiec moze na niego sie zdecyduje. Szczeniaczek tez podobno jest super. Blerka jak znajdziesz na necie ta szalona krowę to podziel sie linkiem.... :)
U nas nocki w miarę tfu tfu....Za to drzemki w dzień masakra. Po 10 min i płacz. Upodobal sobie od 2 dni spanie z cycem w buzi. Juz mam dość. Dzis nawet na spacerze nie pospal jak zwykle tylko po ok 1h ryk i biegiem do domu m wracał. Z daleka bylo ich słychać :D
A popoludniu wogole nie moze zasnąć choc mega zmeczony
 
Kopfer ale SUPER!!!!! Mega gratulacje!!! Aż mi się humor poprawił :)
Blerka dla Leona też gratki za postępy!!! Grzechotka fajna, chyba kupię młodej.
Little.me u nas też drzemki w dzień, krótkie i niestety spacery musiałam skrócić do max godziny, bo ryk masakryczny.
Bunia moje mleko tłuste i słodkie, ale próbowałam tylko kropelki.

JA też wolę drewniane i szmaciane zabawki, ale niestety maluchy lubią te grające i piszczące.

Dużo, dużo zdrówka dla chorowitków!!
 
Kopfer, rewelacja!!! Kamień z serca, co?
Blerka, niedługo Leon bedzie fikołki fikał tak szybko wam idzie :-)

Ja jeszcze nie wiem co młodemu kupie. Za duzo możliwości.
Dla starszakow m ogarnia, to on u nas wysyła listy do M. :-) i trochę pomaga je przygotować, hahaha
Na pewno beda kalendarze dla dziadków.
 
Kopfer super super super[emoji3]
Bardzo sie ciesze.

Ooo co za grzechotka[emoji3]

Ja tez uwielbiam drewniane zabawki. Sa najpiekniejsze. Ale niestety dziec czesto ma inne zdanie.
 
Lunera - o kurcze. Ale opcja...

Cinamona - i tak sobie myślę że lepiej prezenty na 3kroli. Bo tak to się Boże Narodzenie kojarzy dzieciom tylko z prezentami. Szkoda że u nas jednak inna tradycja.

Kopfer - wspaniale! Yes, Yes, Yes :-D wcale się nie dziwię że nie przestajesz się cieszyć :-)
 
reklama
Do góry