reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Ja już wracam ze spotkania. Niestety u chłopaków nie było idealnie i gdyby nie pewna przygoda, którą mieli mogłabym pewnie posiedzieć dłużej niż godzinę. Niestety zdarzył się "wypadek". W trakcie kąpieli rozwalił się stelaż do wanienki i mały bardzo się przestraszył. Nic mu się na szczęście nie stało, ale strasznie płakał i nie chciał jeść z butli. Więc na łeb na szyję do tramwaju i w drogę. W końcu zjadł i to dwie butle czyli jakieś 220 ml i teraz m mi napisał że mały śpi [emoji4] Ciężki pierwszy raz mieli. Mam nadzieję, że m się nie zrazi...
 
Sann diete sie rozszerza po skonczonym 6 miesiacu niezaleznie od sposobu karmienia..
Jak teraz sie meczy z brzuszkiem to jablko moze pogorszyc..
Jablko ma kwasy i to nie powinno byc pierwsze jedzrnir.. mzona rozwalic dziecku uklad pokarmowy..

Ogolnie kolki sa do 3 miesiaca..dajmy dzieciom nauczyc die dobrze trawic mleko i jak juz sie wszystko ustabilizuje to wtedy inne jedzonko.
Kazdy zrobi jak uwaza jednak zalecenia sa po skonczonym 6 miesiacu.. mozna dac te dwa tyg wczesniej jak dziecko baardzo chce. Potrafi siedziec wycoaga racxki do jedzenia itd..

Moj emil zaczal jesc po 6 miesiacu co kilka dni najpierw po dwie trzy lyzeczki.. z czasem coraz wiecej.. nie ma zadnych problenow z brzuszkiem itd... Viki dosyal po 6 miesoacu tez nie ma problemow z brzuszkiem..a Alex dostal jablko jak mial 4 miesiace i ma peoblemy z brzuchem.. zje jablka dwa i zaraz rozwolnienie ..

Sloiczki sa od 4 miesiaca bo na tym zarabiaja kase.. jeszcze troche i beda dowac juz od 3 miesiaca albo wczesniej.. im nie zalezy na zdrowiu naszych dzieci tylko na kasie niestety..

Szkoda tylko ze ja sie ucze na wlasnych bledach i moj pierworodny niestety jest krolikiem doswiadczalnym...
 
reklama
Teoretycznie można podawać od 4 mies juz gluten. Nawet takie wytyczne były w pl. Owoce czy warzywa pewnie też. Ale czy to zdrowe i dobre dla maluszka to juz niech każda mama sama oceni. Ja bym nie dawała.
 
Do góry