reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Gratuluję Jlnx i życzę kolejnych wspaniałych wspólnych lat ☺
Malej może być trochę ciężko jął jest tyle wrażeń, ale czasami nie ma innego wyjścia ☺
Mój Józio jeszcze nie ma regularności. Ups ja nawet jeszcze za bardzo nie próbowałam. Nadal z nim śpię i tak jak Lunera marze o powrocie do swojego łóżka. A z drugiej strony tak mi dobrze, gdy mam Go obok siebie.

Zuzzi dziękuję za informacje. Sprawą tych wyłudzen zainteresowała się lokalna prasa. Może to opisza.

Oglądam z Franiem pszczółke Maje i marzy mi się taki odpoczynek w gnieździe jak miała panna Klementyna. Nie to, że się nie wysypiam, bo mały ładnie śpi w nocy, ale jesień tak na mnie działa :/
A dziś znowu moja kolej na bieganie. Nie lubię chodzić jak jest ciemno,ale jak mus to mus. Zresztą pobudza mnie to,że po czuje się fantastycznie ☺
 
reklama
Dziś Szymek spał znów 7h po kąpieli jupiii :)
Amor ja niestety palę, co prawda nie karmię Szymka piersią, ale to co działo się u nas w ostatnim tygodniu kompletnie mnie rozbiło. Bez przerwy martwię się o m, nie mogę patrzeć jak zwija się z bólu, boję się co będzie dalej a w domu jeszcze dwójka małych dzieci z którymi jestem sama :(
Mam kosmicznego doła i jedynie pozwalam sobie popłakać jak idę na balkon zapalić.
 
Kruszka ja kiedys mialalm syyuacje taka ze spezedawalam wozek po emilku i napisala do mnie kobieta z afryki niby... ze zamowila kuriera i ze wysle mi kase na paypal.. i pozniej ze niby wyslala...zaddne pieniadze nie doszly..ona mnie policja zaczela straszyc ze mam wyslac itp..przestalam jej odpisywac i sprzesalam wozek komus na miejscu..
Dziwne bylo ze niby zamowila kuriera a przeciez nie znala wagi ani wymiarow paczki..zreszta to byl eozek 3w1 i musialy by byc przynajmniej 3 paczki...

Amor co sie stalo ? Nie bede Cie linczowac bo kazdy ma jakies slabosci.
Karmic nadal mozesz kiedys byla na ten temat syskusja ale lepiej oczywiscie bys nie palila ani karmiac ani bez karmienia.. bo osadza sie na ubraniach i dzieci i tak wdychaja. Badz silna dla siebie i dla dzieci. Wierze ze dasz radr. Papierosy nie zabieraja problemow..

Panikara wspolczuje ;(
 
Akuku czyżby była to Sara Brown?[emoji4] Mnie taka z Afryki chciała oszukać jak sprzedawałam suknię ślubną. Nawet wysłała mi podrobione potwierdzenie przelewu cwaniara. A jak wpisałam w Google jej nazwisko okazało się, że sporo osób już tak zrobiła i na forach ludzie informują o tym.
 
Zuzzi nie pamietam .. hm pozniek zobacze czy mam jeszcze maile od niej..
Wiesz ona sie klucila ze wyslala .. ja dzwonilam do paypala..oni ze nic nie weszlo itd... ahh ile ja sie wtedy nadenerwowalam..wrr

Ludzie sa bezlitosni..

Raz bylismy oszukani ale tu o auto chodzilo.. udalo nam sie odzyskac kase od firmy ktora wyplacilaje tej osobie.. ale trwalo to bardzo dlugo.
 
Dzien dobry!
Mlody spi, pies chrapie, starszy w przeraniu Mikolaja buduje sanie z krzesel i pudełek :-) Zupa sie gotuje, obiad dochodzi w piekarniku, pranie rozwieszone. Za oknem deszcz a na stoliku pyyyszna kawa. Chwilo trwaj!!!

Panikara, jesli ci pomaga zniesc trudne chwile, to sie za to nie potepiaj.
Zuzzi, Kruszka, Akuku, pełno oszustow w sieci, ostatnio jakis program widzialam wlasnie na ten numer z podrobionym potwierdzeniem przelewu. Tylko tam chlopak samochod zdaje sie sprzedawal.
Jinx, na pewno znajdziesz czas na cwiczenia! Ale Kaja ma wspanialy wzor aktywnej mamy :-) Faktycznie bardzo aktywny weekend, wykorzystujecie czas na maksa.
Amor, ty tez sie nie linczuj, kazda z nas ma chwile slabosci i robi wtedy rzeczy, z ktorych nie jest dumna... I pamietaj, ze zawsze mozesz sie u nas wygadac.

W miedzyczasie Mikolaj podozyl mi prezenty pod komputer :-)
 
Kruszka,
a ile czasu to ustrojstwo sie wylega? Teraz tylko mozesz byc dobrej mysli... I ew. podpytac pediatre co robic jak zauwazysz ewentualne objawy u jednego i drugiego.
Ja bym tez czesto karmila, jednak mleko matki pomaga przechodzic lepiej przeziebienie, wiec moze inne choroby tez.
Kciuki!!!
Swoja droga szkoda, ze kolezanka sie nie zorientowala przed wizyta...

Panikara, ty jakos 'chronisz' Szymka przed Marta? Czy to jednak nie ospa?
 
Panikara, myślę,że każda z nas jest w stanie cię zrozumieć. Przeżywasz trudny okres. Trzymam kciuki za was :*

Kruszka, czasu niestety nie cofniesz, musisz czekać. Myśle jednak,że byś musiała mieć ogromnego pecha jeśli doszłoby do zarażenia.

Byłam dziś na wizycie kontrolnej u lekarza. Wszystko ok. Mogę ćwiczyć, mogę "tulić" się z Mż. :)
Byłam po wizycie w Biedronce. Są body i tajstopki dla niemowląt. Kupiłam takie :
IMG_20151021_112553.jpg
Body na 68 są i na pewno na 74 (nie wiem czy mniejsze/większe, bo chwyciłam te dwa rozmiary) . Rajstopki które kupiłam są na 68/74, są też większe 74/80 albo jakoś tak. Rajstopki dla chłopców są też w granacie z Kubusiem Puchatkiem i w kolorze niebieskim. Dla dziewczynki w różu.

Edit. Acha i bodziaki są w 2paku za 19,99. Rajstopki nie wiem, nie zwróciłam uwagi
 

Załączniki

  • IMG_20151021_112553.jpg
    IMG_20151021_112553.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Lunera ponoć tydzień a nawet dwa. Wiesz Ona myślała, że sie poparzyla o kaloryfer, bo karmiąc w nocy opiera się o niego.
Fajnie sobie dzień zorganizowałas ☺ Mnie się tak nie udaje.
 
Do góry