reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lucynko,
A jak w trojmiescie podróże z wózkiem? Pomagają ci trochę ludzie? Bo w Warszawie słabo z tym. Głownie młode babki albo starsze. Ja zawsze czekam na niskopodłogowy tramwaj, niestety nie wszystkie są takie...
 
reklama
U nas dni sa rożne. Niekiedy maluszek przesypia cały dzień a innego dnia nie spi dużo. Dzisiaj naprzyklad nie spał od 8 do 12... A od 12 spi do teraz (już 4h). Zazwyczaj od 17 nie spi az do pójścia spac... W nocy dwie pobudki o 12 i o 4. Każda pobudka to godzina:) zawsze przebieranie, dwa cyce i czekanie na odbicie. Moj maluch po odłożeniu do koszyczka zasypia sam. Kocham to jego samodzielne zasypianie bo moja 3 latka jeszcze nigdy sama nie zasnęła.

Wczorajsze wyjazd po paszport udał sie niesamowicie. Dzieci spały i było bezstresowo.

Każdy dzień jest lepszy i to chyba dlatego ze niczym sie nie przejmuje.
 
Lucynko,
A jak w trojmiescie podróże z wózkiem? Pomagają ci trochę ludzie? Bo w Warszawie słabo z tym. Głownie młode babki albo starsze. Ja zawsze czekam na niskopodłogowy tramwaj, niestety nie wszystkie są takie...

Lunera odpukac narazie jeżdżę niskopodlogowymi ale w sumie to nasz 2 raz autobusem więc ciężko ocenić :-)
Właśnie wracamy do domku :-)
 
A ja się martwię, bo Aleks od paru godzin co zje to ulewa. Teraz ulał i po 5 minutach karmienia zasnął i odleciał na dobre. Tylko raz mu się tak duże i częste ulewanie zdarzyło w szpitalu po badaniach. Dziś nie miał większych nieprzyjemności z wyjątkiem gorzkiego leku dwa razy i kąpieli więc nie wiem czemu tak nagle coś się dzieje [emoji17]
 
Zuzzi mój maluch zaczął ulewac dopiero w 4-5 tyg. Moze to ze zmiana jakosci mleka sie wiąże. A dzis wręcz wymiotowal, chlustalo mu i to najczęściej nadtawionym mlekiem. Juz nie wiem co to.
Pozatym ok kilku dni niespokojne popoludnia. Chyba problemy z kupka i brzuszkiem. Dzis wyszlam wieczorem z moim 14 latkiem na zebranie w szkole na ponad godz a m zostal z malym i małe piekło przeżył. Mlody marudzil, plakal, zjadł odciagniete mleko po czym wszystko zwrócił a na koncu zrobił extremalna kupę.
W sumie to codziennie popoludniu mamy podobnoe od kilku dni i rzucanie sie przy cycaniu- nawet przy pelnej piersi. Nie wiem co mu podać jutro - moze bobotic cos pomoze lub espumisan? Daje tez biogaie codziennie rano.
Pozatym jest cudowny- usmiecha sie do nas i to głośno, gluzy duzo nawet z zabawkami :)) i kontakt z nim juz jest super. Wszysko obserwuje. Probuje siegac po zawieszone zabawki.
Tylko ten biedny brzusio ostatnio. Nic w diecie nie zmienilam wiec nie wiem skąd to :(
 
Moj ulewa, chlusta, wymiotuje codziennie przez ten glupi refluks. Ale juz sie do tego pomalu przyzwyczajam. Kilka razy dziennie musze go przebierac bo wiecznie zarzygany.
W pazdzierniku jedziemy na 10 dni do tesciow to nie wiem ile ciuchow bede musiala dla niego wziasc jak tyle ulewa i tyle brudzi.

Dzisiaj byl dziwny dzien bo mlody mial tylko krotkie drzemki.
 
No też sie zastanawiam nad tym refluksem. Bo to wyglada strasznie - takie ilosci. W tyg do lekarza sie przejdę ale tu z gp na żadną pomoc nie licze specjalnie.
Cina do października może mu juz przejdzie - to chyba głównie do ok
3 go miesiąca
 
Ostatnia edycja:
Jezu dziewczy y padam na pysk!
Wy tez tak macie ze zrobicie sobie herbate i nie wypijacie ? Moja stala od rana do wieczora! A ja ciagle cos...
Noo kawy sie napilam jak kolezanka byla i akurat Alicja spala..

Jem w pospiechu.. szkoda ze moj organizm nie wspolpracuje i kg stoja ;/

Jutro juz sroda ! Aaaaa moja doba jest zdecydowabie za krotka !!!

Ide spac bo mi glow peka a Alicja budzi sie co dwie godziny z zegarkiem w reku..

Mnie przeziebienie trzhma.. gardlo boli..wrr
Dobranoc.
 
reklama
Akuku mój nie tylko nie daje wypić kawy (chyba że wstanę przed nim o 6 rano tak jak na kąpiel), ale za każdym razem jak jest śniadanie albo obiad to musi być na rękach u mnie albo nawet karmiony. Chyba bawi go widok taty karmiącego mamę [emoji13]
 
Do góry