reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

U nas noc spokojna. Budził się dwa razy, ale zjadł i zaraz zasypiał. Dziś idziemy do lekarza, bo wczoraj zauważyłam pleśniawki i bąbla :-( dziś ma już nalot na języczku. Przy okazji mam nadzieję że uda się go zważyć. Miłego i spokojnego dnia dziewczyny
 
reklama
U nas z tym spaniem tez byle jak. Ostatnio spi tylko w nosidelku do auta albo jak go w chuste wsadze. A tak to 5 minutowki jak przy cycu zasnie. W nocy to juz nawet nie wiem bo jestem huz tak zmeczona ze przysypiam na siedzaco i potem to juz nie wiem czy ja go jeszcze nie odlozylam czy juz kolejny raz wzielam

Ps. Jak ktoras uzywa proszku/mleczka LOVELA to jest w promocji w auchan. 2x 1,8kg za 27 zl
 
W koncu udalo mi sie znalezc czas i wejsc, zeby cos napisac i poczytac;) urodzily nam sie jakies nowe dzieciaczki? Jak tak to gratulacje! Ile jeszcze zostalo nierozpakowanych? Nie martwic sie zaraz to sie zmieni i cieszyc sie jeszvze chwila spokoju i odpoczywac ile sie da. U nas Natanek daje popalic tylko raczki, ostatnio cos mu odbilo i przez dwa dni spal tylko na brzuszku, kazda proba zmiany pozycji konczyla sie placzem i wyladowaniem na rekach. Teraz juz lepiej, dajeky mu biogaie i bobotic i widac pomaga mu. Nocki potrafi ladnie przespac chociazi bywaja takie, ze nie mozna oka zmruzyc. Teraz wlasnie przysbal, a ja mam czas was nadrobic ;) chociaz czesc.
A uzywanie moze wlasnie proszku lovela dobry jest? Bo ja uzywam jelp.
Jak po dzisiejszej nocce? My z malym dzisiaj pierwszy raz zpstajemy sami sobie bo tak tp moja mama miala wolne i znami byla, a potem m. Trzymajcie za mnie kciuki, bo boje sie, ze nie dam rady. Zreszta oatatnio mam watpliwosci czy jestem dobra mama w wielu sytuacjach powinnam inaczej postapic. Czasem mnie to przerasta i nie potrafie odnalezc soe w roli matki i zony. Kocham maluszka bardzo, ale czasem przemeczenie bierze gore.
 
Cześć dziewczyny, melduje że żyjemy. W piątek wyszłyśmy ze szpitala..10dni strasznie mnie teraz boli kość ogonowa od leżenia :)

Nie mam zupełnie czasu by się rozpisać jak mój poród, bo nie możemy się nauczyć efektywnego jedzenia - 20min jedna pierś i 20min druga pierś.. ssie 20min jedną, zasypia na godzinę i tak znowu.. zupełnie brak czasu na cokolwiek.

Poród miałam koszmarny, problemy po porodzie jeszcze gorsze, żadnej nie życzę tego.. ale jest lepiej tylko dostałam na wyjście receptę na siatkę leków w tym antybiotyk..

Jak się ogarniemy bardziej to będę częściej wpadać, na razie na szczęście mam męża, dostał 3tyg opieki nade mną, ze względu na problemy ze mną, chodć poród był naturalny.

Trzymajcie się i pozdrawiam :)
Wrzuciłam zdjęcia małej na zamkniętym :)
 
Lidia, najważniejsze, że już jesteście razem, masz pomoc no i jednak udaje się karmić.Trzymajcie się, oby było coraz lepiej.
Ja Loveli używam, ale mam kupiony też tani płyn Auchan, może niedługo go wypróbuję, bo u nas chyba raczej nie ma problemów z alergią.

U nas noc był super, ponad 5 godzin od 23 do po 4 przespała w swoim łóżeczku, a potem już karmienie, 2 godziny, dłuższe karmienie i 1,5 godziny rano od 7, więc dałam radę wziąć prysznic i umyć głowę. Teraz za to mamy etap marudzenia, tzn. na moim ramieniu śpi całkiem dobrze, ale jak sama zostaje, to szybko się budzi. Chyba będzie miała po nas duże stopy (ja noszę 41-2, W 45-7), bo założyłam jej na noc skarpetki, żeby nie zmarzła i okazuje się, że rozmiar "3-6m" jest prawie za mały.
 
Dziewczyny,
Fajnie, ze do nas piszecie :-)

U nas noc spokojniejsza.
Tez dziś lecimy do pediatry, ciekawe ile przybyło. Pajace na 56 już przymale i w pieluchy ledwo wchodzi :-)

Blerku,
Ja finalnie zamówie ten kombinezon na 74. Ale Leon większy i starszy jest.
Teraz doceniam to, ze wcześniej większość ubrań miałam po kimś. Wszystkie rozdalismy i jak przychodzi cos kupić to strasznie sie mecze z podjęciem decyzji. Bo tyle tego jest a nie chce wydawać na nietrafione rzeczy...
 
Jinx,
To macie z m z czego wybierać na wyprzedażach, hahaha :-)

U nas tez coraz częściej rączki.

Odnośnie proszków, któraś próbowała kiedyś robić swój eko? Z sody i płatków mydlanych? Ja sie przymierzam...
 
My po wizycie u pediatry. Szymek przybrał 380g od wagi spadkowej czyli w 1,5tygodnia. Lekarka mówi że liczy się od wagi urodzeniowej i wpisała mu 200 g :| dostaliśmy nystatynę na pleśniawki i zalecenie zmiany mleka z nan na bebilon. Tak to wszystko ok i idziemy na szczepienie z początkiem października.
 
reklama
Skasowało mi posta...

Lidia, dobrze ze w domku juz, dobrze ze z mężem i teraz tylko zdrowiej!!! I niech ci maluszek wszystko wynagrodzi. Ja tak po KomplikacjCh z jozia porodem dochodziłam do siebie pol roku ;) a i nawet to sie zapomina, wiec głowa so gory.

Akuku, wiele osob po amoxycylinie ma takie atrakcje, jesli zostało ci duzo dawek, to poprosiłabym o zmianę antybiotyku.
Ty tez biedaku spokoju nie masz :(

U nas ok.
Ja nie zapisuje ile dokładnie i pp ile dokładnie spi, spi to spi a nie spi to sie bawimy ;)
Ale noce bez zmian, czyli spi cała noc i teraz juz na śpiocha cycka do buzi dostaje i od 24 panienka wstaje z dużymi oczami ok 10-11.
W dzień jak zwykle co chwile na cycki oprócz dluuuuuuhiej drzemki.
Muszę ość ja zważyć. A jak mi sie nie chce!! Z Józiem latałam jak z biegunka, z lulem czSami nie poszłam, a teraz (bo wodze ze rośnie w oczach! ) wogole mi sie nie chce. Lunera, Akuku, tez tak macie? (Pytam tuch co maja 3+ dzieci ;) )
 
Do góry