reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Fioleczka oby. Choc nigdy tak na antybiotyk nie reagowalam.. ale teraz to moj organizm mi niespodzianki ribi co chwile ...
Pije elektrolity w razie czego.
 
Akuku zdrówka bo u Ciebie to z dnia na dzień gorzej :( sann nie miałam tak, może idź do gina albo zadzwoń. A nie bierzesz antykoncepcji albo nie istnieje ryzyko kolejnej ciąży? W sumie tylko to na szybko mi przychodzi do głowy, jeszcze nadżerki mogą podkrwawiać.
 
Blerka współczuję i tulę :-* Jeden miesiąc już za Wami, jeszcze trochę i wszystko się uspokoi, tego Wam życzę

Akuku zdrowia!!! Niech te choróbska w końcu Ci odpuszczą bo przy takiej gromadce nie ma czasu na chorowanie..

Sann najlepiej z tym do lekarza bo nigdy nie wiadomo o co może chodzić

U córeczki znajomej po sudocremie wargi zaczęły się zrastać więc też mieli niezłe przeboje i mają do dziś, bo dziewczynka cały czas ma problemy intymne..

U nas też brzuszek daje o sobie znać... Mały pośpi troszkę i prężąc się wybudza, trzeba do niego podejść pogłaskać po główce albo przytulić i zaśnie na kolejne parę minut i tak w kółko aż w końcu budzi się marudny.. Wczoraj musiałam wyjść z domu i został z tatusiem od 9 do 12 i caly ten czas przespal a jak wróciłam do domu to już po spaniu i legł dopiero po kąpieli przed 21. W tym czasie spał łącznie z godzinę przez to prężenie.. Cieszę się jedynie z tego że nie płacze przy tym mocno, tzn. szybko daje się uspokoić jak już zacznie. Noce są calkiem ok bo budzi się tylko na cycka i zasypia aż do ostatniego karmienia ok 4, bo wtedy zawsze zaczynają się bączki i męczące robienie kupki, które kończy się zwykle ok 7.. Zamówiłam już espumisan i biogaie ale jak na złość jeszcze nie dostałam potwierdzenia nadania paczki więc zapewne dojdzie dopiero we wtorek :-/

Dziewczyny, ktore były nacinane, zauważyłam że co jakiś czas pobolewa mnie blizna, chociaż wszystko goiło się tak jak należy, nie boli tak sama z siebie, ale np pod prysznicem jak dotknę, albo jak usiądę nie tak jak trzeba. Normalne to?

I chyba kikut z pępuszka w końcu odpadł :-D ale muszę poczekać aż Tymek wstanie bo nie chcę go obudzić
 
Panikara ciaA to opcji nie ma bo nie wspolzylismy jeszcze. Antykoncepcji rowniez nie biore.
Teraz czytam ze do sann to pisalas chyba bo o podkrwawianie chodzi.

Ale mi jezdxi w brzuchu dzis.
 
Teraz mam wystarczająco dużo czasu żeby czytać i zbierać cenne wskazówki na pierwsze dni z maluszkiem. Tyle tylko że on się jeszcze do nas nie wybiera. Dzisiaj na ktg zapisało mi się 6 skurczy ale ja ich nie czułam albo ledwo ledwo. Ja już nie wiem kiedy to się zacznie :-/ mam nadzieje, ze jutro lekarze juz coś mi pomogą.

Pozdrawiam ciepło bo u nas dzisiaj zimno i deszczowo ;-)
 
reklama
Do góry