reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Amor piersiowe dzieci nie musza odbijac.

Cinamona ojoj zdrowka dla Hugo.

Dziewczyny ja soe dzis zwazylam i waga w dniu porodu zanim ala wyszla z brzucha byla tylko 4 kg wieksza niz teraz.. ja tyje ? Maaakara !

Zuzzi ja nie budzilam Ali. W drugiek dobie sama sie budzila co ok 3 godziny a dzis w nocy co 1, 5-2 godziny.
Co do brzucha to ja mam nadal duzy ale w moim przypadku to akurat prEd ciaza byl juz duzy haha. Niedlugo zabiore sie za ewke. Ale musze czekac az mama wyleci..

Lakara moze uda mi sie teraz wiecej napisac. Masz twarda piers bo zbiera sie pokarm a nie ma ujscia bo zrobily sie zatory. To ze odciagasz i nie leci swiadczy o tych zatorach wlasnie. Jezeli nie odciagniesz tego porządnie to zrobi sie zastoj i zapalenie piersi. Moze sie zrobic ropien. Dobrze wygrzej piers przed odciaganiem i przystawiaj dziecko/laktator pod roznym katem . Przystawienie klasyczne /z pod pachy. Laktatorem wystarczy manewrowac.
Nie musisz sciagac systemem 7-5-3 bo on pobudza laktacje. Wystarczy bys odciagnela do uczucia ulgi.

Zuzagk to bedzie dzis ! Ja tez mialam nieregularne. Poataraj sie przespac bo organizm bedzie potrzebowal sil... pewbie juz za pozno pisze alr mam nadzieje ze troszke odpoczelas sobie.

Zuzzi mi Ala w pierwszej dobie spala i 5 godzin. Spokojnie. Pokarm musi sie naprodukowac.

Sann super ze mala ladnie na szczepienie zareagowala.

Zuzagk kciuki w takim razie.

Ja spalam z Ala do 10 ale pobudki dosc czeste. Jednak ona sie tak ladnie przysysa ze tylko karmie i zasypiamy obie.

Nie odkladam do kolyski bo zasypiam haha.

W nocy kupy nie robila.. ale duzo siusiala. Czekam na kupki teraz bo juz przedwczoraj zmiebily kolor na brazowy ..ale malo kuprk robi narazie. Choc wiem ze zaraz sie zacznie przewijanie co chwile.

Cos mnie gardlo dzis pobolewa.

Milego dnia ide robic obiadek.
 
Zizzi to tymbardzije jak masz mleko nie ma potrzeby go vudzic. Ww pierwszej dobie dzidzius potrzebuje tyle co twój paznokiec od kciuka.. a ulewa bo mu za duzo i spi ładnie bo wystarczajaco ma.
Zaufaj dziecku i naturze ;)
Nie ma opcji by spadl z wagi za duzo skoro masz pokarm. Ja pierwsze 3 dni to kropelkami siary ale karmilam. A jak Twoj juz ulewa to napewno masz sporo pokarmu.
Tak wiec kochana zluzuj porty i sie wyspij bo pozniej moze sie to zmienic :D
 
Akuku,
ja pomimo karmienia piersią staram sie odbijać małego. Jak go nie odbije to spi niespokojnie i krótko. Jak odbije to zupełnie inne dziecko. Coraz lepiej nam to odbijanie wychodzi. Mam sposób. ;-)

kochane śpicie z dziećmi w łożku? Ja staram sie odkładać.
 
reklama
Zuza kciuki! [emoji4]
U nas byli dziadkowie i się zakochali oczywiście [emoji4] Ciekawe jak to będzie jak już wrócimy do domu i normalnego życia, bo rodzice m już mają dwójkę wnuków i chłopiec 6 lat jest wnusiem dziadka, a Janka 2,5 roku i jest wnusią babuni. One to jak się widzą to 100 % czasu razem reszta się nie liczy [emoji7] Ciekawe czy się coś zmieni [emoji13]
Jutro Aleks będzie miał usg jamy brzusznej w związku z tym wodonerczem i w zależności o której po niego przyjdą to wyjdziemy jutro albo w pt bo wypisy tylko 14-17. Teraz jesteśmy po jedzeniu oboje i mały leży na mnie i śpi. Ostatnio ciągle nam lekarze albo położne przerywają a to karmienie a to spanie. Jak na złość [emoji4]
 
Do góry