reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Pupui,
Wszystko bedzie dobrze, zobaczysz. Obu tylko caly i zdrowy sie urodzil.

Mnie tez jeszcze boli jak karmie, ale mam nadzieje, ze to koncowka.

Wlasnie sobie przypomnialam, ze od wczoraj powinnam dawac witaminki... Lepiej pozno niz wcale.

Bylismy dzis u pediatry, maly przybral przez tydzien 400 gr. nie jest zle. W tym tempie ma szanse byc najgrubszy z calej naszej gromadki (starszaki sa na 3cim centylu wagowo) :-)
Dostalam tez recepte na masc witaminowo-cholesterolowa, na nasza sucha skore. Mam nadzieje, ze za kilka dni bedzie ok.

I jeszcze takie doswiadczenie - w jedna strone wzielam taxi, bo balam sie czy nas deszcz nie zlapie a folia zostala w samochodzie. Z powrotem pojechalam tramwajem. Jak sie przesiadalismy to nie bylo niskopodlogowego. Nie bylo tez nikogo chetnego, zeby nam pomoc. Slabe to jest...
 
u nas kaza po tyg zeby sprawdzic wage bo dziecko ma wrocic do urodzeniowej, moja to wrocila i jeszcze wiecej nabrala, w tydzien 600g przybrala, szok
i jeszcze umawiaja na szczepienie to w 6tyg i skierowanie na badanie bioderek daja
 
reklama
Do góry