reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Panikara gratulacje!!!! :-)

Akuku z każdym dniem będzie lepiej, szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojej rodzinki, że też nie miało kiedy!!!

Anney a jak sprawdzić ten dostęp ha?!:-) no nie wiem no:-)

Ja jutro rano wizyta, poproszę o kciuki i żeby coś się zaczęło....

Dobrej nocy!!!
 
reklama
Panikara gratulacje!!!

Akukku to tak zawsze, jak nie urok to sraczka...
Naprawde przykro ze mama wogole nie pomaga...

Ja odciagalam troche laktatorem. Niewiele, do ulgi. I pozniej przykladalam zimne. Czasem recznie cos tam wydoilam tez...
Dwa dni i bylo w miare ok

Kurcze znowu Maja kaszle jak spi. Oby sie przez ten kaszel nie wybudzala za czesto bo znowu nocka do dupy bedzie...
Chyba znowu do pediatry musze z nia isc, bo katar tez ma...
 
akuku :(((( boze jak mi was zal. a mama to jhvcjsh2e7acbkasjchoa!!!!!


panikara, kochana gratuluje!!!!!!! zaraz wpisuje na liste ;)))


dziewczyny czy Wy tez tak mialysxie ze zaczelo Was nagle zwedzic cialo? leze sobie i w sekunde zaczely mnie swedzic nogi i ramiona.

oj tak! i to pod wieczor prawie cozienie przez ostatnie 3tygodnie ciazy.
 
Akuku ja nie wiem jak ty dajesz rade. Mamie powiedz do widzenia, po jaka cholere w takim razie przyjechala...
Panikara gratuluje! !!
Moj robak dzis bardzo marudzil wiec o 19 wpakowalam ja w becik i spi do tej pory :o a karmiona ostatni raz byla o 17, jestem ciekawa z jakim rykiem sie obudzi, a jeszcze kapiel przed nami :D
Ide jutro zalatwiac chrzest, mam nadzieje ze sie uda :D
 
Zuzzi urodzila widzialysxie????

Brawo btawo!!!!
Gratulacje kochana!!
Ale klopsik z aleksa!!!!
[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]


Magdus,a czemu ma sis z chrZtem nie udac?
My na Boze narodzenie będziemy chrzcić.
 
Gratuluje kolejnym rozpakowanym mamusia.

jak zawsze zawitałam w porze karmienia ;) ciekawe po jakim czasie moj głodomorek zaśnie bo już opróżnia druga pierś. Jakiś bym niespokojny wieczorem ale to chyba przez mojego M. Bo mnie zdenerwował i mleko popsuł;)

Akuku wyślij mamę do Polski, po co ma siedzieć jak jest bezużyteczna. Niektórzy ludzie sa tacy niedomyslni... Eh.

Dziewczyny wy po czasie wchodzicie na zamknięty czy jak to jest?
 
Zuzzi gratuluje!!!!!
Anney bo my ani bierzmowania, ani slubu koscielnego, nie wiem jak ksiadz to przelknie :D mam nadzieje ze zlituje sie nad biedna mala duszyczka hahaha. Chcialam chrzcic na mikolaja ale teraz co slysze to kazdy gora 2 miesiace i ma dziecko ochrzczone wiec w sumie zalatwie i bedzie z glowy. Chcemy na poczatku pazdziernika chrzcic ale ide juz teraz no bo musze sie dowiedziec czy w ogole ochrzci. Jesli nie to musze szukac gdzie indziej :D
 
reklama
Do góry