reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Jaka rozowa ? Ile bieli tam jest! Noe bez przesady..

Mnie chyba lapie bo czuje jak mi sie odbija wymiocinami.. takze czeka nas wesoly czas!
Ale chyba lepiej jak mnie zlapie bo dam prEciwciala ali.
 
Anney dziekuję za rady . Własnie przeczytałam,że można go wcisnąć do środka. Jutro połozna przychodzi,może cos jeszcze mi doradzi.
 
Wrocilysmy z Zośka od dietetyczki, mała teraz się najadla i próbuje zrobić kupę. Od jutra zaczynam odchudzanie, można w połogu ćwiczyć czy na razie sobie odpuścić?
 
Pisałam do Zuzzi. Ma 5 cm rozwarcia, rodzi. Jest na zzo. Odezwie się jak będzie już po wszystkim.

Fiołeczka jak się dobrze czujesz to można, tylko powoli. I pamiętaj że przy ćwiczeniach i karmieniu piersią trzeba jeść przynajmniej 300 kalorii wiecej ( nie licząc tych 500 na pokarm)
 
Zuzzi trzymam kciuki! Oby szybko poszlo ;)

Wrocilam do domu i mnie nerw lapie.. m boli brzuch wiec marudny chodzi jak dziecko.. Emil wymiotuje..a ja mam zatory w piersiach.. juz sie z m gryze.. mama mnie wkurza i wogle najchetniej bym sie spakowala i wyszla..wrocila jak wszyscy beda zdrowi!
 
reklama
Do góry