reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lunera,
kciuki za przygotowania do szkoły ;) ja pamietam ze jako dziecko kochałam jeździć z mama na takie zakupy gdzie wybierałam zeszyty i kredki ;) cudowne wspomnienia ;)

dziewczyny u nas tak dobrze, ze az sie boje kiedy ta bajka sie skończy. Boje sie ze mały tyle spi przez żółtaczkę i potem już da mi popalić... Już sama nie wiem. Starsza od początku była bardzo absorbującym dzieckiem i nie spała prawie w dzień. Tez miała żółtaczkę.
 
reklama
No niestety Zuzzi, oksy nie jest mile. Mnie pod koniec proby bolalo mega. Dlatego nastepnego dnia nie bardzo chcialam wywolywac porod 6 h oksy i potem jeszcze chodzic z tym przez caly porod. Stad przebicie wod bylo lepsze.

Skurcze bardziej bolesne ale krotko.
Kciuki, zeby ci sie samo rozkrecilo.

Amor, skonczy sie pewnie na tym ze kupimy cos online... Sama nie wiem.
 
Cześć dziewczyny :-).

Kciuki za zuze i panikare :-)
Nie doczytałam wszystkiego i już nie nadrobie. Nie w głowie mi forum teraz.jak mały obok :-)

Jest najwspanialszy na świecie, bombie kupy co chwilę :-D.
Karmienie ok choć skutki bolą, wczoraj karmilam i ryczalam. Nie poddam się jednak, może się zachartuja.

Wyszedł mi hemoroid od parcia. Jak to się leczy? Nie mogę się oproznic przez to
 
Lilijka, do apteki po krem na hemoroidy (ważne by był dla karmiących) oprócz tego dobrze wymywaj hemoroida, możesz go do środka wciskać i wtedy lek do środka.
Kaczy tłuszcz bardzo pomaga jesli masz dostęp do organicznego i pilnuj diety, żebyś mie miała zatwardzeń.

Sutki sie zahartują, spokojnie.lanoline na nie, albo jeszcze lepiej swoim mlekiem smaruj i wietrz.
Ecale sie nie dzieie, ze nie masz ochoty na forum kiedy takie cuda obok sa :)
 
Bo marzenia sie spelniaja !!!
 

Załączniki

  • 1440426397881.jpg
    1440426397881.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 80
Emil znowu wyniotuje ! A mial juz tylko rozwolnienie od przedwczoraj w nocy! Ehh

M kreci w brzuchu i mdli.. jeszcze mi brakuje zebym sie zarazila ;(
 
Haha Akuku jaka różowa księżniczka ;)


Biedni jesteście z tym wirusem. Cholera zeby mała z tobą sie tylko nie zaraziła!
 
reklama
Akuku,
Ala boska! Jaka różowa dziewczyna ;) po 3 chłopakach fajnie tak ja wystroić nie? Heh.... Ja tez powoli sie przyzwyczajam, ze wszystko na niebiesko ;) moje niebieskie życie ;)

cyce bolą w pierwszej sekundzie zassania ;) potem jest lepiej.
 
Do góry