reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Nutria,
Gratulacje!!!!! Powiedz, w Zofii finalnie rodzilas? Duzy tlok?

Amor, Kruszka, tule.

U mnie 3 dni sprzatania na kolanach nic nie daly... Wiec teraz leze :-)

Akuku, w co przylozyl? Mam nadzieje, ze to tylko kupa strachu.

Zuza,
To kolejka zaklepana dla ciebie :-)
 
reklama
Dziewczyny, a pytanie może głupie. .. sprawdzalyscie sobie same "szyjke" jak się ram sytuacja kreuje... ja właśnie macałam stąd moje pytanie czy przy dotyku czujecie główkę?
 
Suwina haha mi nic nie pomaga..

Lilija nie ma siniakow. Ma spuhnieta kosyke..ale tylko zbita na szczescie.
A plot wysoki hehe

Pupui ja mam chyba krotkie palce bo nawet szyjki nie czuje buhahah

A chcialabym moc sobie samrj rozwarci esprawdzic. Glowke czulas??
 
Ewelinka Nutria gratuluje!!! Niech maluszki rosna zdrowe.

Kruszka wspolczuje sytuacji z mezem. Mam nadzieje ze nie jest az tak zle jak ci sie wydaje i po porodzie wszystko wroci do normy. U mnie niestety takie jazdy zaczely sie po pojawieniu sie pierwszego dziecka. Niby teraz jest troche lepiej ale tez padlo wiele przykrych slow a ja na koncu jezyka mialam slowa wypier* z mojego zycia.

Akuku i jak tam Alex? Mam nadzieje ze to nic powaznego

Za kogo teraz trzymac kciuki bo juz sie pogubilam?!;-)

Lilija bo jutro pewnie zapomne- wszystkiego najlepszego i niech maluszek bedzie twoim prezentem
 
Bo ja dzis sobie tam sprawdzałam i tam na samym koncu czuje takie twarde cos... i nic innego mi do głowy nie przychodzi co by to mogło byc...
Ja to sobie tak noge podginam i wtedy...

Potem sprawdze znow...
Tak tylko z ciekawosci pytam bo zastanowilo mnie co tam na koncu takie dziwne twarde czuje a wczesniej tebo nie bylo....
 
reklama
Do góry