reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ale czy to w czymś pomoze ? Zobaczymy. .

Ehh mnie czyscie od miesiaca dziewczyny ! I na zmiane mam brak apetytu..albo wolczy apetyt! Skurcze..mleko mi leci.. oznaki porodu od miesiaca ..masakra !

Lilija do skonczonego 6 miesiaca zaleca sie wylaczne karmienie piersia. Nawet w upaly. Dziecko ma piciu z cyciusa ;)

Kiedys nie bylo butelek i dzieci pily cyca zadnej wody herbatek i innych takich :) my musimy duzo pic i dobrze sie odrzywiac tyle.
Wiara w to ze damy rade..bo najgorsze co moze byc to myslec a moze nie mam mleka ? A moze malo tredciwe itd. Jak dzievko czesto wola do piersi to nie znaczy ze głodny musi byc.. moze chcie sie napic..przytulic..
Pierwsze trzy miesiace po porodzie to 4 trymestr ciazy..dziecko chce byc ciagle przy mamie.. tak jak w brzusiu. Byc noszone miec vieplo i byc najedzone i przewiniete.
Dla tego zaleca sue otulacze by dziecko mialo ciasno jak w brzusiu.
 
reklama
Blerka tak to skurcze ;) oby sie rozwinely. Idz do wanny jak wyjdziesz i sie uspokoja to znaczy ze to falszywy alarm. Jesli sie nie uspokoja u nasila to znaczy ze porod ;)
Choc u mnie to jic nie znazy ale ja to ciezki przypadek jestem hehe.
 
Blerka ja jeszcze nie rodziłam więc nie jestem chyba odpowiednią osobą żeby to ocenić, ale wg tego co opisywały dziewczyny to wysoce prawdopodobne [emoji4]
 
Kasietta no właśnie żona mojego ojca z tego powodu zdecydowała się na CC...
Blerka Akuku dobrze gada z wanną. Idź na minimum pół godziny.
 
Akuku - dzieki! to zaraz wchodzę do wanny... jak tylko kurier przywiezie dywan Vinci... i chyba dopakuję jakieś rampersy dla Leo żeby mi się nie ugotował w tym szpitalu.

Mam skurcze :D

Zuzzi - no wiem, wiem... ;)
 
Lilija - cały boli, ból promieniuje na plecy na odcinek lędźwiowy. Łapie mnie tak raz na 10-15 minut i trzyma jakieś 15-20 sekund... i wtedy brzuch jak kamień.... i tak od rana...

edit:

właśnie mnie złapało... zaczyna się od dołu, idzie w górę, obejmuje plecy, trzyma kilkanaście sekund i puszcza.

Z tego co dziewczyny pisały to to skurcze ! Kciuki Blerka :))

Akuku ja gwałce i dupa, na drugi dzień jedynie mnie napierdziela mocniej podbrzusze :-/
 
I koniecznie Blerka sie w tej wannie odpowiednio na porodowke przygotuj, ten tego. Zeby nie bylo potem, ze z zaskoczenia porod cie wzial :-)
Kasietta, jak dla mnie to tez jestes blizej niz dalej.

Takze kciuki, bo mamy dzien przerwy na porodowce!!!
 
reklama
Haha no kowilam ze mi sie wtrynia baby na chama!! :D kasietta, blerka kciukasy, oby ruszylo :*
U mnie nie rusza i pewnie czarownica Lilija mi wywrozy :D egoistka moja Liweczke chce na swoje urodziny w prezencie dostac! :D ale jak mam miec wywolywany tydzien po terminie to jednak wybieram 12.08 :D na pocieszenie Lilija Tobie tez nie wroze porodu w najblizszym czasie haha :D
Lucynko no to przewalone, czlowiek sie nastawia a tu dupa. A powiedzieli ze wtedy juz bez telefonow masz sie zglosic czy znow maja dzwonic? Troche to dla mnie niepowazne...
Ja ostatnio zakomunikowalam mamie ze to se mowie jej ze mnie cos boli to jie znaczy ze rodze! :D i zeby na nic nie liczyla :D no ale jedynaczka jestem to posrana strasznie jest :p no i kurde tesciowa 2 tyg przed terminem urodzila, mama tez a ja dalej sie kulam, przykro mi!
Co do cc na zyczenie to mam dwa zdania. Pierwsze to takie ze kazda kobieta powinna miec w dzisiejszych czasach prawo do wyboru bez kombinowania i zalatwiania lewych papierkow. Bo to ona wie najlepiej czego jej trzeba. Aleeee. Nie rozumiem kobiet ktore na zyczenie chca sie dac pociac... przeciez to ingerencja w cialo, zwykla operacja... nie mowie oczywiscie o naszej mamie trojakow albo innych dziewczynach ktore musza no bo tak to jest oczywiste i nie mozna tez nazwac nawet cesarka na zyczenie. Za mna poki co bardziej przemawia porod sn bo szybciej sie dochodzi do siebie, nie wyobrazam sobie nie wstac po porodzie isc sie wykapac po tej godzince czy cos :D ostatnio mnie kuzyn powalil na lopatki bo liznal troche medycyny bo byl na jakims studium medyxznym i on do mnie czy bede miala ta cesarke. Mowie ze nie bo kardiolog nie widzi wskazan. A on ze dla niegp lepsze jest cc bo mniej komplikacji itp. No ja piernicze rece mi opadly... dziecko wystrsszone bo nie przechodzi przez kanal, wyrwane wrecz z lona, ja przy operacji moge umrzec bo to operacja i zawsse moze cos wyjsc (patrz lipcowki) a on mi powie ze cesarka jest lepsza.... chyba tylko dla lekarza bo bardziej panuje nad postepem porodu...
Podsumowujac ja dzis nie rodze, moja rocznica bedzie bez prezentu :D
 
Do góry