reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Anney gratulacje! Witamy Lole uparciuszka na świecie!

Werci ale szybka akcja! Na pewno najadłaś się strachu, ale najważniejsze że jesteście już po i że wszystko dobrze się skończyło! Gratulacje i dużo zdrówka dla ciebie i Mateuszka!

Love jak tam synek? Wszystko ok?
My jak syn zaczął chodzić pozbyliśmy się z salonu ciężkiego kanciastego stolika, kupiliśmy mały stolik w ikea, zabezpieczelismy kanty, a dodatkowo jest taki lekki że jak dziecko się na niego przewroci to przesunie a nie guza nabije.
 
reklama
Borysiatko może to tylko kryzys laktacyjny? Mała potrzebuje więcej i trzeba ją przystawiać częściej i cierpliwie czekać aż produkcja się zwiększy.
Życzę powodzenia i cierpliwości.
 
Anney wreszcie! Musicie być przeszczęśliwi bo Lola dała na siebie czekać:)
Werci aż mi ciarki przeszły bo odklejanie lożyska to nie przelewki, w mojej rodzinie się to źle.skończyło. Cieszę się że u was ok. Jednak Mateusz nie dobił do 4 kg :)
A ja się męczę już kolejny dzień z bólami brzucha. Wczoraj prawie pojechałam do szpitala bo po nospie forte nie przechodziło ale po długiej kąpieli ustało. Byle do.piątku do wizyty i zobaczymy co się tam dzieje.
 
Anney Ty dzielna babo! Jestes tak wyjatkowa ze nawet Twoj porod bedzie chyba najbardziej zapamietany :D
Werci najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczylo! Zazdraszczam ze tulisz juz malucha :) gratuluje!
Kurde nie zawsze ale sprawdza sie poniekad rodzenie parami :D czyli dzis pewnie chwila ciszy s jutro znow dwie urodza :D ja sobie zycze jutro ! Mamy rocznice slubu :D
 
Zazdroszcze wam dziewczyny ze macie juz maluszki przy sobie. Ja dziś mam termin z miesiączki wiec moze cos sie wydarzy, jeszcze wczoraj caly dzien na zakupach, kupilam dywan do sypialni w castoramie :) Nałaziłam się cały dzień myślalałam że coś przyspiesze a tu cisza:( i teraz powiedzcie i dziewczyny jak to wygląda, gin na ost wizycie i powiedział żże jeżei nie urodze do terminu czyli do dzis to mam odczekac do tyg i zglosic sie do szpitala, myslicie ze lepiej wczesniej czy faktycznie odczekac ten tydz do 10go, boje sie aby nie poczekac Zbyt dlugo.

Szczerze to liczylam na wczesniejszy porod przynajmniej na termin z usg czyli 27 lipca a tu chyba nic sie nie wydarzy nawet na termin z om:(
 
Aneczka skoro tak lekarz mówił to tak zrób. Niektóre szpitale nie przyjmują wcześniej jak tydzień po terminie a słyszałam nawet że dwa. Mi poprzednio lekarz kazał jechać 10 dni po terminie a w szpitalu jeszcze 3 dni wywoływali najpierw zastrzykami a potem na 4 kroplówka i ruszyło.
 
Ojej ile się dzieje. Anney gratulacje! Wierci, to najadlas się stresu, ale już mały jest z Wami. Gratulacje! Ja mam na jutro termin z OM, ale może zrobi dzisiaj mamie prezent na imieniny. No i się pochwalę, bo brzuch mi się obniżył dopiero teraz. Ja mam dla Loli chlopaka, taki sam uparciuszek, bali się, żebym wytrzymala do 36 tygodnia, a jestem w 40, a mały w brzuszku. Ach te dzieciaczki nasze. Już chyba wszystkiego próbowałam, przykłady też były, pilka, z m też już wszystko i czekamy, czekamy.
Którą dzisiaj rodzi?
 
reklama
Anney ! Pieknie ze nie peklas! Dzielna bylas i sie oplacalo!!!
Lea witaj malenka :)

Anney a urzylas Tensa?
Jejku jak sie ciesze ze wszystko dobrze poszlo..uf.

Werci super gratuluje! A co to sie dzialo ? A juz doczytalam. Uff dobrze ze juz jest z wami caly i zdrowy :)
Witaj Mateuszku!

Beatko odciagaj do uczucia ulgi a potem przyluz schlodzone i rozbite liscie kapusty ;) dasz rade kochana! A popekane sutki wietrz ile sie da i staraj sie gleboko pakowac do buzki razem z otoczka :)

Fioleczka fakt pp co lezec w szpitalu i czekac na porod? Lepiej w domku :)

Anney tak naprawde porod nie byl dlugo bo dlugo czekalas az sie zacznie cos dziac.. no iduzo falszywych alarmow jak u mnie ;)

Amor kciuki za wizyte :)

Borysiatko mala ma skok rozwojowy i musi powisiec na piersi by laktacja sie pobudzila i dostosowala ponownie . Mm moze zaburzyc bo wtedy nie ssie cycusia i sie nie pobudza. Zamkniete kolo.. sama zrobilam taki blad i ciezko mj bylo z karmieniem. Spedz zmala dzien w lozku karmiac i laktacja sie pobudzi. Jak chce dokarmic to max 20 ml i najlepiej nie z butelki.

Evelinka super. Kciuki za wizyte.

Aneczka hak sie martwisz to cidzienniw na ktg jezdzij.
 
Do góry