reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

U mnie też był dzisiaj popis kulinarnych umiejętności. Zupa ogórków z paczki na kostce rosolowej i frytki z mrozonymi paluszki rybnymi. ... naprawdę na nic innego nie miałam siły, a mąż się ze mnie śmiał jak przyszedł z pracy i pytał, czy ma się przyzwyczajać ;)
 
reklama
:nerd:
Dlugo czytałam na temat dostępnych w uk znieczulen i właśnie ze względu na ewentualne powikłania czy efekty uboczne najsensowniejszym wyborem dla mnie był gaz. Enthonox.
Nie przenika do dziecka, nie uśmieza totalnie bólu, bo nie.... Ale jest jakimś wsparciem.

Mi bardzo pomógł skupić się na oddychaniu
 
Lilija ale ja raz na sto przypadków nie odpyskne [emoji16]
Bunia no ja na pewno nie jestem stereotypowym jedynakiem [emoji16]
Bunia a kontaktowałaś się ze sprzedawcą?
 
Blerka odpoczywaj :) super ze szafa wkoncu dotarła :)

Ruda lipa to mało powiedziane...:/
Najlepiej ze patrzyłam jeszcze raz noi ze niby w środę przynieśli około drugiej.. W środę to ja akurat przed druga na dwie godziny z domu wybylam rachunki popłacić i do sklepu.. Bo wlasnie mi sie przypomnialozz i odpisał mi gościu co wysyłał ze on nic nie moze i żebym sie zgłosiła na pocztę.. Awizo na pewno nie było.. No sąsiad raczej by sie domyślił wydaje mi sie ze np nasz dom jest naprzeciwko i chyba by doniósł.. Nie wiem, 100$ poszło sie za przeproszeniem chyba... Dzis pojadę na pocztę po pracy to zgłosić chyba, ale dziwne to bo np ta huśtawka mi szła poczta i rożne inne dla dziecka rzeczy typu video monitor itd i nigdy nic nie zginęło.. Ale jeju takie ładne noooo :/

Akuku aj pranie.. Ale małej rzeczy juz masz pięknie pochowane i mozna powiedzieć wszystko "czeka" wiec nie jest zle... A ciasta to weź mi nie mow bo ja bym chętnie uciekła ale co z tego jak z cukrem musze uważać s moj noe zje az tyle i szkoda potem wyrzucać :/
 
Zuzzi no stereotypowym chyba jednak nie hehe :)

Werci jak mi sie nie chce gotować to moj mowi Ze oj moze "wkoncu" zamówimy pizzę albo "wkoncu" cos tam z jakiejs knajpy.. Bo ciagle mu mowię ze lodówka jedzenia i nie ma marnowania :p
 
Zuzzi my też mamy osobne konta i dobrze nam z tym ☺

Ruda ja swoje czuje w kości ogonowej i te są serio bolesne.

Werci i ja będę robiła pierogi niedlugo. Brat jest u mamy i poprosiłam ją, by mi uzbierala słoik jagód. Wiem, że mogę kupić. , ale zawsze zbieralysmy razem i trochę to głupie mi się wydało. Mama zaś chętnie uzbiera.

Akuku ja miałam ciężko w dzieciństwie. Jestem pierwsza dziewczyna po czterech chlopskach, wymodlona. Po mnie jeszcze trójka rodzeństwa. Nie wiem czy mam uznała.ze skoro mnie już ma to mam wszystko robić z nią. Moja młodsza siostra nie musiała. Za wszystko byłam odpowiedzialna, jak coś broilismy to ja itp. Ale byłam oczkiem w głowie taty ☺ Mama jest zakompleksiona i to się na mnie odbijalo. Tata był zawsze ze mnie dumny, a mama podvcinala skrzydła mówiąc. Ze sobie nie poradzę. Teraz widzi. , że nie miała racji. Wyjechałam z domu po maturze, poradziła sobie sama.zrobilam zaocznie dwa kierunki inzynierski i magisterski, miałam bardzo dobre stanowisko w pracy itp. Łatwo nie było.ale jestem zacięta. Niestety w rodzinie dalej mam etykietę "co złego to Anka "
 
Mi bardzo pomógł skupić się na oddychaniu

Bo to jest wlasnie wielki plus gazu.
Tlen sprawia, ze masz mniejsze zakwasy, oddychasz mimo wshsstko, a tak jesli nie masz albo z innym lekkim znieczuleniem, mamy tendencje do wstrzymywania oddechu, bo w końcu boli, nie ;)
A tak w nadzieji, ze znieczuli, bierzemy głębokie oddexhy gazu z tlenem i will syty i owca cała.
Ma sporo plusów.
Minusem jest to, ze niektóre kobiety czasami wymiotują po
Pierwszych wdechach.
 
reklama
Do góry