reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Dzień dobry z rana :-)
Znowu naprodukowałyście przez noc tyle postów że masakra, ale dzielnie trzymam fason i jestem na bieżąco.

Amawel wielkie gratulacje!!! Super chłopak i ta czupryna!!!

U nas noc spokojna i nawet przespana ale zaczyna mnie wkurzać to wstawanie o 6.30 bo fachowcy od łazienki przychodzą o 7 :-(
Ostatni czas żeby się wyspać jeśli w ogóle się da a ja musze wstawać. Chyba któregoś dnia zostawie im klucze i będę spać u mamy ale tam z kolei jest pies który jak nie łazi całą noc i szczeka żeby go wziąść na łóżko bo jest chory żeby sam wskoczyć albo budzi z samego rana...
Aj... coś nie mam humoru od rana... oby się poprawiło ;-)
 
Amawell gratulacje!!!!
Akuku ja sie nie znam bo nawet nie wiem jeszcze co to te skurcze ... :| ale lekarz mi wczoraj powiedział ze jak skurcze nie trwają krócej niz 2h i a ich długość dochodzi do minuty to juz czas jechać :)
 
Pupui trzymaj sie [emoji173]️


Zuza czyli jak masz sie spodziewać to takie nie wiadomo co.. Bo niby termin masz ale wiesz ze moze sie zacząć duzo wcześniej.. Do bani z taka nie wiadoma nooo

A no powiem Ci, ze do kitu! Juz siedze jak na szpilkach i czekam i czekam i czekam! :)
A meble przyjda dopiero do 3 tygodni, dobrze, ze chociaz kosz mojzsza mam!
 
Amawell jaki słodki!! [emoji7][emoji7][emoji7] Gratulacje i szybkiego powrotu do formy! Całusy od bb ciotki [emoji8][emoji8][emoji8] Szybka akcja! Takich nam życzę dziewczyny![emoji16]

Anney i jak tętno małej?

Akuku to może pojedź na IP i naściemniaj, że są co 5 minut niech Cię zbadają?! Z resztą szybko to postępuje więc może nie będziesz musiała wciskać kitu?
 
Witam sie i ja z rana.
Gratulacje dla kolejnej mamusi.
Zazdroszczę. Jak ja bym chciała żeby mi juz wody odeszły i sie zaczelo jak za pierwszym razem :) a tu lipa. Mloda nie chce mi zrobić tej przyjemności wyjścia a pierwszy raz w tej ciąż zaczynam się czuć naprawde zle.
Do tego mam kolejne dziecko w domu. Mój mąż 2 dni temu sie tak niefortunnie przewrocil ze najprawdopodobniej pekl mu nadgarstek. Narazie lekarz czeka tydzien z diagnoza bo ma tak spuchnieta lape ze na rtg ciężko bylo cos zobaczyć. Dobrze ze lewa ręka ale raczej za dużo mi nie pomoże przy noworodku mimo ze pewnie co najmniej miesiąc będzie w domu.
Ja dzis mam wizytę. Ostatnio sie smialam do gina żeby sie modlil o to żeby mnie juz nie widzieć ale słabo sie postaral. Może mu nie zapłacę juz za wizytę :)
 
reklama
Amawell gratuluję posiadania brzdąca w swoich ramionach :) jejku jak fajnie! całusy dla Was, dużo zdrówka, a mamie porządnej laktacji! ;)

Akuku i jak tam? Trzymasz się Bidulo? Pojechałaś do tego szpitala? Chyba się zaczyna moja droga...:)
 
Do góry