reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ja też właśnie wstałam. Chyba mnie przewialo, bo lewy migdalek mnie boli. Teraz muszę się ogarnąć i jechać niedługo po komode, to może coś małemu kupię;) a potem czeka mnie przekładanie, odkurzyc, umyć podłogę i gotowe;)
Lilija odpukac wszystko dobrze tylko wczoraj przy zmianie pozycji musiałam takie rwanie w kroczu, jakby miało mi się rozerwać.
 
reklama
To może mam to samo, bo one racZej nie bolą cisną i są nieprzyjemne.
Mój mały już jest taki duży ze z tydzień i mogę rodzic, bo później nie wiem jak go wydostana :-D. Borysiatko pisała że jej mała w 34 jak się urodziła 2700 wagi, mój w tym samym miał prawie 2900a teraz już jest tydzień później więc ma powyżej 3000. Widzę po sobie jaki mam duży brzuch, rośnie w oczach z dnia na dzień.
 
Ostatnia edycja:
Jaką masz ta sofe? Planujesz spać małym w pokoju? Ja wciąż nie mogę się zdecydować czy łóżeczko włożyć do naszej sypialni, czy samej się przeprowadzić do małego, czy w ogóle to zostawić samego w pokoiku bo jest od razu przy naszej sypialni.
 
Kruszka - ale masz końcówkę tygodnia :( ja cały czas na luzie, że mam dużo czasu ;) i to co miałam skończyć w zeszłym tygodniu robić będę dzisiaj, ale na szczęście już coraz mniej.

My zaraz wybywamy na ogródek :)) no ale teściowa przyjedzie... mój M. Miał wczoraj ostatnie pozwolenie na imprezę ;) od teraz już zakaz picia, albo dyżur kogoś, kto w razie czego zawiezie mnie do szpitala, a mam 30 km, co prawda srednicowka, no ale zawsze to kawałek drogi ;)
 
Taka jednoosobowa. Planuje chwilę z małym spać, bo łóżeczko do nas się nie zmieści. W kryzysowych chwilach, jak będę bardzo chciała to mogę spać u nas. Nasza sypialnia jest między pokojami chłopaków. Ja czasami słyszę jak Franio oddycha.
Jednak te dwa pierwsze miesiące chciałam spać z najmłodszym.
 
Ja miałam tak zrobione z Ala, że miałam sofę w jej pokoju i planowałam spać na niej. Wytrzymałam 3 dni, zaraz ja przenieśliśmy do naszej sypialni... a po 3 miesiącach juz się wyprowadziła do swojego pokoju ;)
 
Werci mój M pracuje po 15h dziennie + w domu po nocach. Tyle mają przetargów do ogarnięcia. 15 lipca miało się skończyc, a M miał wziąć kilka dni urlopu. Już wiemy że znowu przesuneli terminy i chyba dopiero po 21 lipca złapie oddech. Tylko ja będę znowu sama z dzieckiem przez cały dzień. A jeszcze jest tyle pracy.
Ty wypoczywaj w ogródku :-)
 
reklama
W nocy znowu prawie nie spalam..m wstal rano z dziecmi ale ja juz chyba spac nie potrafie.. i mysl w glowie ze tyle do zrobienia nie daje mi spac..
A ze skurcse mnie meczyly to do 3 nie spalam a o 7 juz pobudka. Ah.
 
Do góry