reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lilija niebieski, taki jaśniejszy, ale i tak raczej nie trafiłam w kolor dinozaura z tapety.
A propo pomocnika to dziś znowu jak wrócił z basenu to dopadł mój brzuszek i opowiadał braciszkowi co robił dziś na zajęciach. Zawsze mnie to rozczula...

Anney ja tez mam predyspozycje niestety...
Na obu lydksch próbuje się coś wykluc, a o pajaczkach nie wspomnę. Muszę je trochę pousuwac. Ale nie wiem czy w połowie nie zbankrutuje :-/
 
reklama
Kruszka, ja pajączków juz nawet nie zamykam. To bez sensu u mnie.
Zaraz mam nowe.

Bierzesz jakieś leki na żyły?
 
Bierzesz jakieś leki na żyły?

Kiedyś brałam aescin i smariwalam też. Potem brałam rutinoscorbin. I odpuściłam, bo i tak zawsze były ważniejsze sprawy. Jednak zaczęlo mnie już to przerażać, gdyż odnoszę wrażenie, że w ciąży wyskoczyły mi kolejne. Teraz już się tym zajmę na serio.
 
Ja takich typowych żylaków nie mam, ale są zylaste i pełno pajaczkow mam..ale z tym miałam już problemy od dawna jeszcze za nim w pierwszej ciąży byłam także to napewno mam genetycznie po mamie, ale ona ma już typowe żylaki i tez pełno pajaczkow
 
reklama
Do góry