reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Dobry wieczór moje kochane. Chciałam Was nadrobić ale to niewykonalne.

Olu gratuluję Ci z całego serducha, dziewczynki są cudowne i bardzo dzielne. Jak zobaczyłam zdjęcia to aż się popłakałam.

U nas dobrze, mała rośnie, ma już 1450gr, ułożona jest juz główką w dół :) Ja czuję się bardzo dobrze.
 
reklama
A mi 10 tygodni jeszcze zostało.

Akuku powinnaś (i dzieci też) pić elektrolity! Wiem że nie za bardzo masz jak wyjść.

Anney cieszę się że już lepiej.

Sann ja biorę apap. Czasami pomaga...

Mój mąż też "poród" rozumie jako te ostatnie chwile z krwią i krzykiem i też mi ostatnio powiedział że chyba jednak nie chce (wcześniej chciał). Załamałam się bo trochę późno (i przypadkiem) się dowiedziałam. W każdym razie po kłótni dogadaliśmy się, bo każde z nas co innego rozumiało przez jego udział w porodzie i mąż chce być ze mną przez większość porodu i ewentualnie wyjść na koniec. Ale zapieniłam się nieźle, bo planował zadecydować o tym już w szpitalu... Ech te chopy...

Olka jakie duże i śliczne!! [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
nie wiem czemu sie chlopyboja, moment rodzenia sie dziecka jest najcudowniejszy z calej meki, mojemu sie podobalo a przeciez nie bedzie zagladac w krocze tylko stac przy glowie, i zdjecie pamiatkowe ma kto zrobic

akuku wspolczuje ci tych jelitowek, oby szybko przeszlo

mi na bol glowy paracetamol pomaga
 
Ale mimo że wiadomo że nie będzie patrzył tam gdzie nie powinien to on nie chce przy samych narodzinach być. No trudno. Dobre i to że będzie przed [emoji57]
 
Ola, male cudenka!!! Dzieki za zdjecia :-)
Obys teraz szybko doszla do formy!
A jak maz sobie radzi w domu? Bo pewnie chwile jeszcze zostaniecie w szpitalu, a mala pewnie teskni...

A odnosnie obecnosci panow przy porodzie, mowi sie, ze kobiety sa silniejsze psychicznie, moze cos w tym jest. Bo nie chce ich podejrzewac o egoizm, chociaz trudno mi sobie wyobrazic sytuacje, ze ja nie ide go wspierac bo mysle o mojej reakcji/strachu/emocjach czy uczuciach tylko chce mu pomoc. Czyli kolejny raz - moje ja jest mniej wazne. Podobnie jak z poswiecaniem sie dzieciakom. Ciekawe ile w tym podejsciu jest predyspozycji naturalnych a ile z wychowania/otoczenia...
 
Olka dziewczyny przepiekne obie- dla mnie to niesamowite ze nawet same oddychaja bez zadnej pomocy- silne babki!!
Anney spokojnego lotu i udanego pobytu!
Akuku duzo sily i szybkiego powrotu do zdrowia!
A ja sama bo moj od niedz w Luksemburgu - dzisiaj kosilam trawnik bo zarosl a moje dziecko wywozilo trawe- poza tym piore i prasuje rzeczy dla malego - rozmiaru 0-3 mam jak na trojaczki...
 
Lunera ale my się nie boimy okazać słabości, strachu itp a dla większości facetów to zawstydzające. Oni przecież zawsze muszą dawać radę i być silniejsi itd...
 
reklama
Do góry