reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Loveboiled no mpje chyba sie z TWoim zmowilo, od 5 min tak wariuje ze hej. Az czuje wnetrzosci mnie bola od tego wiercenia I kopania. A do tego kregoslup mi tak nawala po pracy ze nie wiem jak jutro wstane..
 
reklama
Anney wspolczuje bo wiele przeszliscie z dzieckiem. A problem nie byl blachy zeby tak byc zignorowanym. Moje dziecko jest alergikiem I totalna niewisdza tutaj w uk panuje. Ma stwoerdzona astme, egzeme I zapalenie oskrzeli czeste plus zapalenie spojowek. Sama we wlasnym zakresie daje mu lekarstwa antyalergiczne ktore z trudem udaje mi sie zdobyc od gp. Nie bylo szans uprosic o specjaliste, jedynie prywatnie ale koszty nieziemskie. Na razie problem opanowany mamy, szkoda ze nie ma szans na odczulanie.

Anney, Akuku co do porodu to chyba wzzedzie mozesz trafic zle lub dobrze, ja rodzilam w uk I sobie raczej chwale opieke. Naprawde jesli chodzi o badania krwi to juz na nast dzien informacja ze cos nie tak. Mowie raczej bo troche komplikacji mialam z ta ciaza I jak nie wyczekasz I nie wywalczysz o swoje to CIe moga olac.
 
Ja znów w pracy. Znów 3-nocka. Oluś bardzo spokojny. Jocha ba tym etapie te już wierci dziury w brzuchu :) a ten często odpoczywa, czasem muśnie, czy szturchnie ale raczej delikatnie.

Anney zazdroszczę randki. Oj jak ja chciałabym iść z moim A chociażby do kina... może w Polsce za rok jak pojedziemy na wakacje.

Zuzzi wyglądasz obłędnie!!!!

Lucere - mnie ciężko pomoc. Może na forach poczytaj jak to się załatwia. Ja rodziłam bez tłumacza bo nie potrzebowałam ale na poczatk jak położna zakładała mi kartę to pytała czy będę pomocy potrzebować.

Cinamona - gratulacje dla małej pszczółka. To już duży krok na przód, a jaka wygoda!!!!

OK. Mam 40 min czas przymknąć oko.
 
Cinamona ciesze sie ze pieluchowanie zegnacie z sukcesami :)

Pupui mała drzemka zaliczona ?;)

Co do tej opieki to o UK jest wiele opinii.. Nawet co same tutaj piszecie to czasem mi sie w głowie nid mieści. Bo jak dziecko jest chore albo sa wskazania to dlaczego nie moze dostać skierowania, zostać przebadane, skierowane do lekarza i leczone? Co innego jak jest zdrowe zupełnie i nie ma żadnej przesłanki ze cos jest nie tak... Ale patrzcie ile człowiek musi sie nawalczyc o swoje i dzieci zdrowie, nachodzić, nadenerwowac, prywatnie płacić.. I to nie tylko uk ale w polsce przecież go ze specjalistami to jest porażka nawet prywatnie co do niektórych sie doczekać nie mozna..
 
Ja dzis wstalam jako tako krzyz tylko troche pobolewa, zaraz sie biore za sterte prasowania,dzieckp pierwszy dzien idzie dp szkoly po tygodniowej ptzerwie a ja jego szkolnej bluzy nie moge znalesc wrrr....
Pupui to Ty raz na nocki raz na dzien pracujesz?

Bunia jednym slowem trzeba byc zdrowym bo jak tylko zachorujesz to same problemy czlowiek sam sobie zostawiony
 
reklama
Hej dziewczyny, ja miałam straaszny weekend. Byłam na imprezie plenerowej coś typu obchody dnia miasta i zemdlałam i padłam, chyba zrobiło mi się ciemno przed oczami ale nie pamiętam:( bardzo się wystraszyłam co z szymonkiem i pojechaliśmy z mężem na pogotowie.
Ogólnie nic małemu się nie stało ale prawdopodobnie przez upadek to się trochę pokomplikowało. Położyli mnie na sali, podłączyli ktg, zrobili usg i badanie ginekologiczne i okazało się że mam skróconą szyjkę, mały ułożony główkowo i waży już 2100!! Także lekarka mi powiedeziała że ja już niedługo ... Trochę się boje, ale kazała mi kompletować wyprawkę do końca i to jak najszybciej.. :(
 
Do góry