reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎉🎊 🌞 Sierpniowe kreski 🌞 🎊🎉

reklama
Hej. Nie jestem zapisana, czytam Fora a jestem nowa.tak wgl na jutro planuje testowanie ale nie o to chcę zapytać. Jeśli się nie uda w tym cyklu to lekarz zlecił drożność, posiewy przed mam opłacone ale...ile placilyscie za drożność jeśli robylyscie bo mój lekarz prywatnie bierze już 1000, miesiąc teamu 800🙈. Czy warto spróbować na NFZ? Ile kosztowało to u Was?
Jasne, że warto spróbować - dorożność każdej z nas się należy na NFZ. Ja z tego co pamiętam płaciłam prywatnie 750? Jakoś tak.
Ja się za to załapałam na histeroskopię na NFZ, więc kilka tysięcy w kieszeni, Spróbuj.
Ja miałam skierowanie od lekarza prywatnego i normalnie mogłam na NFZ sie zapisać na jego podstawie.
 
Jasne, że warto spróbować - dorożność każdej z nas się należy na NFZ. Ja z tego co pamiętam płaciłam prywatnie 750? Jakoś tak.
Ja się za to załapałam na histeroskopię na NFZ, więc kilka tysięcy w kieszeni, Spróbuj.
Ja miałam skierowanie od lekarza prywatnego i normalnie mogłam na NFZ sie zapisać na jego podstawie.
Wiem że się należy ale tu jest paradoks. Chodzę do gina prywatnie i pójdę na wizytę z posiewami i powiem że chce na NFZ? Skoro on to wykonuje u siebie?! 🙈
 
Potrzebuję Waszej porady - a w sumie mała ankieta czy leźć czy nie. Pierwszy raz mam krwawienie w 9dc. Żywa krew, jaśniejsza niż miesiączkowa, ale żywa. Nie zalało mnie, ale nie jest to też plamienie.

Sprawdziłam i odnowił mi się limit USG w pakiecie, więc mogę mieć dzisiaj o 16 za totalną darmoszkę USG bez żadnej medicaverovej łaski i konieczności zmyślania.
Za tydzień mam swoją wizytę w klinice, więc będę wtedy miała USG.

Żarłam w tym cyklu miovelie NAC dla odmiany, z moimi możliwościami to tam może mi rosnąć pierdyliard pecherzyków 😂

Leźć na to USG dzisiaj i podejrzeć co się tam odjaniepawla, czy dać sobie spokój?
Koniecznie idź! I dawaj nam znać co się odwala.
 
no :D
Nie wiem jaką masz relację ze swoim lekarzem, ale ja normalnie spytałam się, czy dałby mi skierowanie na NFZ i mi wypisał.
Ok. Relacje mam jako takie bo to mój pierwszy lekarz który zajmuje się leczeniem niepłodności. Mam 12 letniego syna. Ale skoro place to powinnam wymagać😁a tak szczerze to już mnie to dołuje bo tylko kasa i kasa a jak poszłam z wynikami to powiedział cyt. Proszę próbować bo to jak gra w totka, im więcej wysłanych kuponów tym większa szansa na wygraną😂 jakbym nie wiedziała...
 
Ok. Relacje mam jako takie bo to mój pierwszy lekarz który zajmuje się leczeniem niepłodności. Mam 12 letniego syna. Ale skoro place to powinnam wymagać😁a tak szczerze to już mnie to dołuje bo tylko kasa i kasa a jak poszłam z wynikami to powiedział cyt. Proszę próbować bo to jak gra w totka, im więcej wysłanych kuponów tym większa szansa na wygraną😂 jakbym nie wiedziała...
Chyba wolałabym zmienić lekarza po takim gadaniu
 
Ok. Relacje mam jako takie bo to mój pierwszy lekarz który zajmuje się leczeniem niepłodności. Mam 12 letniego syna. Ale skoro place to powinnam wymagać😁a tak szczerze to już mnie to dołuje bo tylko kasa i kasa a jak poszłam z wynikami to powiedział cyt. Proszę próbować bo to jak gra w totka, im więcej wysłanych kuponów tym większa szansa na wygraną😂 jakbym nie wiedziała...
Za 350 zł to sama sobie to powiem i nawet zrealizuje😂
 
Ok. Relacje mam jako takie bo to mój pierwszy lekarz który zajmuje się leczeniem niepłodności. Mam 12 letniego syna. Ale skoro place to powinnam wymagać😁a tak szczerze to już mnie to dołuje bo tylko kasa i kasa a jak poszłam z wynikami to powiedział cyt. Proszę próbować bo to jak gra w totka, im więcej wysłanych kuponów tym większa szansa na wygraną😂 jakbym nie wiedziała...
Tak, tylko jak w totku będziesz skreślać liczby, które nawet nie biorą udziału w losowaniu to gucio wygrasz 😂
A jak tylko uprawiasz seks, a są jakieś przeszkody to mozesz czekać, czekac i też nic z tego nie będziesz miała
 
reklama
nie będę musiała nic brać, doświadczenie pokazuje, że same pękną, niekoniecznie wszystkie tego samego dnia, ale pekną wszystkie 😅

Chociaż mam nadzieję, że tam nic nie przekombinowalam, bo jak pękły trzy, to później miałam jakąś dlugą fazę lutealną niepotrzebnie.

Ale to właśnie jestem ja, najpierw "a co mi tam, nie mam nic do stracenia, fuck logic", a później "mam nadzieję, że nie przekombinowałam" 😂😂😂
Swoją drogą jeden/dwa pęcherzyki potrafią dawać w kość, a 3-5 to już musi być hardcore.

W kwestii „a co mi tam” to mam podobnie 😂 Ostatnio zamówiłam nac, dzisiaj zioła ojca sroki nr 3 i jeszcze się zastanawiałam, czy nie wziąć również tych na torbiele jajników 🤦‍♀️ poza tym biorę tez np. adaptogeny, wiec całość może stworzyć mieszankę wybuchowa 😂
 
Do góry