reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎉🎊 🌞 Sierpniowe kreski 🌞 🎊🎉

reklama
Tak, w pierwszy dzień myślałam że mi krzyże pękną.
czyli nie tylko mnie... Maz ze mną robi i mówi, że muszę bardziej brzuch spinać, żeby trzymał ciało i wtedy nie powinny plecy bolec, ale ja serio spinam, aż mi się rzygać dzisiaj chciało po 70 sekundach, ale to nie pomaga
 
Dzisiaj wracając z mężem widzieliśmy jak para o zachodzie słońca ma sesję ciążowa. Więc ruszyłam temat czy mój by chciał taka sesję kiedyś tam ale niestety nie, dla niego to bez sensu 😅 ja to marze o takiej sesji
 
czyli nie tylko mnie... Maz ze mną robi i mówi, że muszę bardziej brzuch spinać, żeby trzymał ciało i wtedy nie powinny plecy bolec, ale ja serio spinam, aż mi się rzygać dzisiaj chciało po 70 sekundach, ale to nie pomaga
Ja mam z tym problem i co chwilę muszę poprawiać spięcie. Dziś było mi bardzo ciężko więc na dwa razy podzieliłam, dosłownie chwilka przerwy i tak chyba będę robić.
 
reklama
Czy któraś z Was bierze metforminę? Strasznie mi się chce lampki wina, ale nie wiem czy mogę. Na ulotce tak napisane, że strach się bać.
 
Do góry