reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎉🎊 🌞 Sierpniowe kreski 🌞 🎊🎉

reklama
Witajcie chciałam się przywitać 😀 testuje od kilku dni. Testy pink biały jak śnieg. Okresu brak. Dziś powinien się pojawić. Czy ktoś testował pinkiem 10 w dniu okresu i miał biało a beta wyszła ?
Moja koleżanka dopiero po tygodniu od terminu spodziewanej miesiączki miała pozytywny test (bety nie robiła).
 
Ja to mam dzisiaj ochotę na dobra pizze.

Poza tym już drugi dzień wpieprzam jak dzika, wiec muszę unikać przechodzenia obok lodówki i schowka ze słodyczami 😂
U nas niestety jednogłośnie schowek na słodycze został opróżniony ,na weekend robiliśmy zakupy i ani ksztyny słodkiego nie kupiliśmy do domu, oby ten stan trwał jak najdłużej🙈 ja przed okresem mam napady i stwierdziłam, że muszę z tym walczyć💪
Mąż je słodycze na śpiocha i też stwierdził, że trzeba z tym skończyć😂
 
reklama
W ogóle opowiem Wam sytuację z rana. Oczywiście spóźniona już rano bo mój pies nie chciał wstawać. Wiec popierdalam popierdalam i przed wjazdem do Krakowa przejeżdżam wzdłuż wału Wisły i łąk. I nagle taki wielki skurwiel bocian przed szybą mi przeleciał. Jedynie co zapamiętałam to jego wielkie, ohydne nogi 😂😂 Tak się przestraszyłam, że przypierdzieli we mnie 😂
 
Do góry