reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎉🎊 🌞 Sierpniowe kreski 🌞 🎊🎉

Jak ostatnio wam wspominałam byłam u lekarza i stwierdził, że ten cykl raczej będzie bezowulacyjny.
Wczoraj czułam delikatne pobolewanie z prawej strony, dziś znów poczułam ukłucie, mocniejsze.
Śluz jest jakby bardziej płynny.
Zrobiłam test owu, negatywny.
Dodam, że prawy jajnik mam policystyczny.
Czy jest możliwe, że mimo wszystko idzie to w kierunku owulacji w tym cyklu?
A w którym dc byłaś u lekarza, w którym dc jesteś teraz i dlaczego lekarz uznał, że cykl będzie bezowulacyjny?
 
reklama
A w którym dc byłaś u lekarza, w którym dc jesteś teraz i dlaczego lekarz uznał, że cykl będzie bezowulacyjny?

Byłam w 10 dc. Dziś 12 dc.
Na jednym jajniku zrobiła się torbiel, prawy jest policystyczny i powiedział w związku z tym po usg, że w tym cyklu raczej owulacja się nie pojawi, ale nie, że na 100 %
 
Jeśli mogę, to ja bym prosiła o rozmowy na tematy okołociążowe po pozytywnym teście ciążowym na priv lub na innych wątkach - same wiecie jak jest, nie zawsze każdy ma siłę na takie tematy, dlatego starajmy się proszę na wątku kreskowym nie poruszać tych kwestii :)
 
reklama
Do góry