reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
Myśle, ze to zalezy od dostepnosci sprzetu. Nie wszędzie jeszcze doopler jest, tak jak usg 3d. No i nie wszyscy lekarze potrafia takie badanie zrobic. Martwić się nie ma czym. ;D. Ja 8 lat temu mialam ttylko jedno usg które trwało 5 minut i dowiedziałam się z niego tylko tyle, ze urodze synka ;D ;D. To teraz tak dobrze trafiłam, bo te dziewuszki które chodza w Bialymstoku państwowo to tez maja kiepsko z badaniami :-[
 
no właśnie z tymi badaniami to tak to jest jeden lekarz zrobi ci usg i wyjdzie ze jesteś w 40 t tak jak u mnie a tydzień wczaśniej 37 t według głowki a to wystarczy że mu ręka zadrży i już inny wynik wychodzi, a w szpitalu dowiedziałam się ze usg nie jest dokładną metodą ciekawe co jest. SZPITALE SĄ STRASZNE I JEDZENIE W NICH BLE BLE
 
Tak, dooplera robia przy okazji USG, ale jest to badanie na innej zasadzie i co innego pokazuje. Zwykłe USG tego nie zrobi, chyba trzeba miec jakis dodatkowy sprzet.
 
TAK ROBIĄ GO RAZEM Z USG, U NAS W SZPITALU TAKIEGO MAJA , DWÓCH LEKARZY NA TYM SIĘ ZNA HEHE ALE KAŻDY INACZEJ ODCZYTUJE CZYLI KOMU WIERZYĆ?
 
ale ludzie to chamy! odsyłałam właśnie to połamane łóżeczko przez kuriera firmę GLS, mój mąż położył tą paczkę pod łóżkiem, bo duża i trzeba było to łóżko trochę odsunąć,poprosiłam tego faceta żeby wyjął tą paczkę, zrobił mi wielką łachę ale łóżko odsunąć musiałam sama, mało tego, stwierdził ze paczka jest nieprzygotowana i wszyskto w niej lata, wczoraj nie latało a spakowana była tak samo i chciał wpisać to na liście przewozowym, powiedziałąm że nie będę odpowiadać za te rzeczy i chce to przymocować, a on na to że nie ma czasu i on idzie... poczym ja sie męczyłam z tą paczką, podnosiłam, kładłam przekładałam, ciężkie to jak cholera a on stał nade mną i patrzył, nie wyrobiłam i zapytałam czy fajnie się tak przyglądać jak ciężarna kobieta dzwiga ciężary!!!! Chamstwo to chyba za lekkie określenie ale te które mi się cisną na usta nie nadają się do opublikowania. Ale jestem wkur.....
 
Ja ostatnio kazałam sobie w sklepie buty przymierzac ekspedientowi. Nawet nie pisnął.... sprubował by. Ja na Twoim miejscu bym wyfakała tego kuriera i zadzwoniła po innego.
 
reklama
Albo bym powiedziała, ze go chyba koledzy w pracy gwałca, że ma takie lęki, zeby sie pochylic. Oj ja mam cięty języczek, szczególnie na facetów. Wyobraźcie sobie, ze po maturze kolega mi powiedział, że zawsze chciał sie ze mna umowic, ale sie bał, ze jak mu odpowiem to padnie trupem ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
Do góry