reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2012

dzag ojjj tak :) U nas Lenką zajmuje się niania ale teraz przyjechała do nas moja mama i to ona siedzi z Lenką. Nie dość,że jestem pewna,że z babcią jej najlepiej to jeszcze kasa zostaje w kieszeni :-) Zazdroszczę wszystkim,którzy mają babcie w pobliżu, a nie tak jak my 500 km :dry:
 
reklama
Dzag to zalezy co chlopiec lubi, moj Remik ucieszylby sie najbardziej z jakiegos autka z Cars'ow,albo czegos z takim nadrukiem,bo ma swira na punkcie tej bajki. Ale rownie dobrze moze to byc jakas ksiazeczka (np o Zigzaku i Zlomku;)), albo caiastolina. Moj jeszcze by sue ucieszyl z farbek, ale nie wiem czy to dobry pomysl fundowac przyjeaciolce dodatkowy balagan;) zwlaszcza teraz.
 
no robie notatki przyznaje
rzeczywiście prześmieszne data urodzin ta sama i jak tu urodziny wyprawiać? u nas Zośka miała termin na 4 sierpnia jak urodził się mój pierwszy syn Filip, ale urodziłą się 3, zrobiła bratu prezent, bo on nie chciał urodin w jednym dniu z siorką obchodzić i zastanawiam się jak to będzie , chyba w jednym tyg. zrobimy Zosi a w drugim Filipowi, bo jak to miałoby wygladac razem?
na 4 lata to mój syncio wołał tylko klocki lego, ale fajne też są, nie wiem jak to się nazywa, ale taki bączek co się go wprawia do ruchu przez takiego kijka z zazębieniem i to (w naszych czasch latało jak samolot) a teraz kręci się na ziemi iświeci i coś tam popiskuje, najnowszy hit w przedszkolu, lubił tez puzzle, ale oprucz tego musiało być jajo kinder
 
dzag u mnie lepsza akcja mój brat rodzony wujeczny i cioteczny są z tego samego dnia :-) wujeczny najstarszy po 3 latach mój brat rodzony a po 10 latach po moim bracie mój brat cioteczny. śmiesznie jest syn brata mamy i syn siostry taty no i mój brat wszyscy z 6 lipca ;-) najstarszy teraz będzie miał 18, mój 15 i 5 letni. A i właśnie ten 5 letni uwielbia auta jak pisała leremi. I tż też ma dwóch siostrzeńców w tym samym wieku i też obydwaj te auta uwielbiają. Ja niewiem to jakiś szał jest wśród dzieci w tym wieku. Te samochodziki są małe ale drogie koło 25-30zł ale myślę że napewno z takiej małej pierdołki się ucieszy;-) Bo to jest hit :-p
Mart jak piasałaś o Stasiu to jakbym o Ameli czytała:szok: to samo już się mialam właśnie żalic że dziecko mam tragiczne i zaraz oszaleję bo nie umie raczkowac i nie będzie bo tż też nie raczkował. I to samo zaczyna stawac ładnie :tak: katar ma marudzi że nie może się podnieśc jak chce zaraczkowac to do tyłu nic jej się nie udaje skrzeczy jęczy marudzi no masakra. Jedyne co że tak się obraca na łożku że nie da rady jej zostawic samej bo by spadła. No i odkąd odstwaiłam ją od cyca to się przylepa zrobiła nie uśnie jak się do niej ja albo tż nie przytulimy. A kiedyś mogłam ją samą z łóżeczku zostawic i usypiała. Musimy się Mart spotkac niech te marudy się razem spotkają i zapoznają :-D
 
dzag, zygzak to jest to! mój też ma świra na tym punkcie. dostał od starszego kuzyna takie małe plastikowe autka z Carsów i był wniebowzięty, choć one już były mocno zdezelowane:-D
i lubi układać puzle, teraz w biedronie oprócz pieluch mają być takie z zygzakiem, muszę zapolować na nie koniecznie!
no i jeszcze kolorowanki lubi, najlepiej naklejkami
ucieszyłby sie też jakby dostał czapkę albo koszulkę z zygzakiem:)

i jeszcze miałam dopisać że ja bym kategorycznie zarządała innego terminu tym bardziej że to cesarka, ja powiedziałam swojej lekarce że chcę rodzić wcześniej bo nie zamierzam spędzić swojej rocznicy ślubu w szpitalu:laugh2::rofl2:

bejbi
, u mnie z siostrą osiem dni różnicy i zawsze miałyśmy wspólne i wspólny tort i ja jako młodsza zawsze czułam się gorsza że nie dość że wszystko po siostrze mam to nawet urodzin nie mam swoich własnych. Miedzy moimi chłopakami 16 dni i pierwsze urodziny młodego zamierzam zrobić oddzielnie, choć wiem że rodzinapowie że "cuduję"...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczęta, mamy z mężem urlop 1-9 lipca. Wymyśliliśmy sobie 3miasto. Możecie polecić jakies fajne miejsce, gdzie się zatrzymać, żeby było wygodnie z maluchem?
 
podbijam pytanie K8 moj m.na urlopie ojcowskim (poźniej nie bedzie mogł wziąć) i jesli pogoda dopisze po niedzieli mamy ochotę wyskoczyć na 3-4 dni nad może myślimy o sopocie/3mieście.mozecie cos polecic? gdyby mala miala juz dowód to do tatralandii bysmy pojechali bo blizej.
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny w czym przy takiej
pogodzie spia wasze dzieci? bo u
mnie w pokoju w nocy zrobily sie 23
stopnie i musialam wlaczyc
chlodzenie i otworzyc okno bo maly
spac nie mogl, krecil sie, plakal :-( a spi w pajacu, a rano juz widmo kataru:-( a krzyk przy odciaganiu gorszy niz kiedykolwiek:-(
 
reklama
kurde, a u nas kolejna nieprzespana noc. Tymek wyje tak przeraźliwe że nawet zła nie jestem tylko mi go żal :( ma dwie gule dalej, zęby się nie przebijają... ale nie wiem czy nie jest chory ma cala buzię biała, myślałam że o kaszka, ale od 2 dni to jest, da się zetrzeć gazikiem, nie wiem, czy angina czy co?? Idę do lekarza na wszelki wypadek popoułudniu... ale przez to że jest taki niespokojny to mi cała noc na cyckach wisi, mam wycycane tak że mi krwią podbiegły, bolą okrutnie. Niech te dzieci już urosną :/
 
Do góry