reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2012

Cześć Dziewczyny !
Witam Was przy porannym cappucino. Bardzo dziękuję za miło powitanie.

Sempe - bardzo współczuję kłopotów Twojego syna. Widzę że jest starszy od mojego o 2 lata. Nigdy nie byłam w takiej sytuacji więc trudno coś radzić. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży.

Malinkaizi - mój syn nigdy nie chciał mieć rodzeństwa, pewnie dlatego, że jego koledzy bardzo narzekali na swoje młodsze rodzeństwo, że im psoci a oni muszą ustępować. Trochę się baliśmy jego reakcji ale zachował się jak prawdziwy mężczyzna: pogratulował nam i chyba naprawdę się ucieszył. Teraz jest inna sytuacja niż 5-6 lat temu gdy tak bardzo staraliśmy sie o drugie dziecko. Syn bardzo o mnie dba szczególnie gdy mężuś "na wygnaniu", robi herbatki i częściej się przytula do mnie i "do siostry" bo wszyscy mamy cichą nadzieję, że to dziewczynka :-)

Domi78 i Malinkaizi - jesteście z W-wy ? Właśnie jestem na etapie zastanawiania sie w jakim szpitalu ma przyjść ma świat moje dziecko. Będę mieć cesarkę. Po wstępnym rozeznaniu na mojej liście zostały 3 szpitale: IMIdz na Kasprzaka, Czerniakowska i Bródnowski. Bródnowski mam najbliżej ale o tamtych dwóch bardzo dobrze piszą więc się jeszcze waham. Poradzicie coś ?

Sopelek83 - życzę udanych zakupów i trochę zazdroszczę. Mam nadzieję, że Twoje kłopoty tarczycowe miną - ale jeśli nie - to mogę polecić genialną panią endokrynolog (niestety w W-wie). Znalazła źródło moich problemów z cerą chociaż wcześniej nie poradziło sobie z tym kilku dermatologów i endokrynologów.

Piękne słońce za oknem więc i humor dopisuje. Miłego dnia !
 
reklama
Agnieszka_72 ja bardzo polecam Bródnowski po pierwsze mam do niego 10 min pieszo i bardzo dużo moich koleżanek tam rodziło ja zresztą też- bardzo miło wspominam zarówno poród jak i opiekę poporodowa .Sama niestety nie będę tam rodzić ponieważ chcę mieć cc a nie mam medycznych wskazań do niej tylko psychiczne dlatego tylko lekarz prowadzący może mi wtedy cc zlecić a mam lekarzy tylko z Bielańskiego i Żelaznej więc w którymś z nich będę rodzić .Co do Twoich pozostałych to niestety nic nie doradzę niektórzy są za inni przeciw jak zawsze i wszędzie. Jak masz blisko do Bródnowskiego to może się kiedyś spotkamy??
 
Witajcie kochane:-) Dziękuje, że pamiętacie o mnie.
Macica nadal mi sie stawia, boli mniej w czwartek mam wizytę u gina, bo mi się L4 kończy wiec pewnie mnie zbada i się uspokoje, bo wpadam już w takie paranoje żę nasza kruszynka się nie rusza i nie kopie:no:
Staram się leżeć wypoczywać, ale jak wiecie utrudnione jest to przy Oliśku (jak już jest źle włączam mu bajke i chwilka spokoju jest- a tak się zawsze zastrzegałam, że nie będzie bajek oglądał..) Zresztą włączyło mi się wicie gniazdka
:tak:
Agnieszka
witaj wśród Nas rozgość się i udzielaj sie czesto, tu same wspaniałe mamuśki są:tak:
Emka płaczliwośc i rozdrażnienie to normalne hormony nam szaleją jak wariaty. U mnie był czas, że bez powodu krzyczałam i maiłam o wszytsko pretensje do Mojego a potem ciągle ryczałam,że mnie nie rozumie itp. Na szczęscie już przeszło:tak:

Irisson wyjmowanie z buzi/nosa/ucha to już moja specjalność, mimo, że pilnuje mojego łobuza. Wiem co czujesz ten strach i nie moc. Ps. Łózko dla Laury genialne, my mamy takie IKEA jego lekkość jest super, mały na niej śpi jak ląduje u Nas w pokoju w nocy. Chwila i rozłożone dobry wybór:tak: JAk idzie nocnikowanie?:tak:
:tak: My dziś jesteśmy po 1 nocy bez pieluchy (skoro w dzień już woła- to czas zanim Mała się urodzi)- raz się zesikał ale i tak uważam, że sukces, bo się rano obudził i wołał siuku.
Bejbi nie słuchaj wrednej baby- pewnie Ci zazdrosci takiej kochanej rodziny:) Ważne, abys Ty była szczęśliwa i spełniona.
Asia zdrówka zdrówka- kuruj się szybko:tak:

sopelku mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze z tarczycą- daj znać jak po USG i badaniach. A i życzę szalonych zakupów:tak:
sempe kochana wizyty napewno Ci pomogą, poczujesz się silniejsza, psycholog pomaga spojrzeć na problemy trzeźwym okiem. Trzymamy kciuki i myślimy o Tobie ciepło:tak:

Kochane pozdrawiam buziaki:tak:
 
witam
mam do was pytanie, co sadzicie o podróży do Turcji w miesiącu ciąży?? do tej pory czuje się dobrze, pracuje i nie mam żadnych problemow z dzidza, siostra proponuje mi wyjazd od 6 do 13 maja. temperatura w tym okresie nie jest jakoś strasznie wysoka, około 22-25 C. w czwartek idę do lekarza więc zapytam się czy mogę, ale chciałam się jeszcze was zapytać o zdanie.
 
Nataszka nocnikowanie jest straszne :szok: poczekam na ciepłe dni i ubieram gacie, trudno będę latać ze szmatą...

ale mam humor podły, byłam zanieść L4 w robocie i jakoś tak niby ok, ale to robiłam źle, tam to i tak doszłam do wniosku, że chyba wszystko..... i jakoś to moją tezę o własnej wyjebistości popsuło... mam nadzieję, że to humory ciążowe, a jak nie to ostrzegam.... wyciągam paczkę michałków....
 
Malinkaizi właśnie czytam na innym forum opinie na temat Bródnowskiego. Oczywiście są różne, ale jest dużo dobrych. Ja kiedyś chodziałm do dr Mazurek-Kantor, która pracuje w tym szpitalu i mam bardzo dobre wspomnienia o tej pani doktor. Trochę się tylko obawiam, że nasze maluszki się pojawią kiedz będzie akurat sezon urlopowy. No ale cc można zaplanować (prawie tak jak urlop :-)). Ja mam wskazania medyczne do cc, już nawet mam zaświadczenie od ortopedy. Tak samo zrobiłam w pierwszej ciąży i dobrze bo gdy nagle zaczął się poród w 34 tygodniu ja byłam w innym mieście i trafiłam do przypadkowego szpitala. Ale po okazaniu tego zaświadczenia od ortopedy nikt nie dyskutował i zrobili mi cc.
Pewnie, że możemy się spotkać, zobaczymy, który brzuszek większy :-). Może u Grycana na Targówku, na zdrowy soczek ? A czy Domi78 też jest z naszych okolic, coś tak zrozumiałam ? To już byłby prawie zlot :-D:-D:-D
 
Agnieszko ja rodziłam mojego pierwszego syna, co prawda jak pisałam 8 lat temu w Bródnowskim i byłam bardzo zadowolona, a że tu mam najbliżej to teraz też mam taki zamiar. No chyba, że sytuacja jakoś się zmieni lub coś nas zaskoczy.
Skoro tu masz najbliżej to może z jednych okolic jesteśmy/
Agnieszko, Malinakizi a może faktycznie jakieś spotkanie. Ja do 24 kwietnia jestem na zwolnieniu i chętnie... Ale do niczego nie chcę zmuszać
 
Witajcie dziewczynki.
Agnieszko fajnie że do Nas dołączyłaś i widzę że szybko się wciągasz :-) gratuluje drugiego maleństwa po takim czasie. Ale to tez jest fajne jak taka duża różnica wieku. Sama w rodzinie mam podobny przypadek i widzę że starsze rodzeństwo wcale nie narzeka na to młodsze. Chyba jakby była trochę mniejsza różnica to byłoby gorzej, a teraz to chyba najgorszy okres ewntualnego buntu starszaka macie już za sobą.

Sempe współczuję Ci bardzo problemów z synem. Dobrze że wybierasz się do psychologa. Ale idziesz tam sama czy z synem? Bo tak naprawdę chyba przydałaby Wam się jakaś wspólna terapia. Szczególnie jeśli syn jest w takim kiepskim stanie psychicznym. Trzymaj się dzielnie. Jesteśmy z Tobą myślami.

irisson co to za podły humor??? Pracą się nie przejmuj!!! Teraz Twoje dobre samopoczucie jest najważniejsze i spokój psychiczny. A jak Ci to poprawi humor to otwieraj te michałki :-) ja też bym chętnie zjadła chociaż humor mam nie najgorszy.

Za godzinę mam wizytę!!! Musze szybciutko zrobić listę pytań do gin żebym o niczym nie zapomniała. Trzymajcie kciuki.
 
kate212 jeśli się czujesz na siłach jechać-to czemu nie.Myślę,że lekarz też nie powinien mieć żadnych przeciwskazań moja koleżanka w zeszłym tygodniu z Egiptu przyleciała i nie miała problemu z lotem bo myślę,że tym się najbardziej martwisz,ciśnienie itd. Mi by było trochę szkoda bo mimi,że bardzo żle jakoś ciąży nie znoszę to jednak było by mi szkoda wyjazdu jakbym nie miała sił na połażenie,pozwiedzanie a obawiam się ,że i bez upałów będzie może być cieżko.
Agnieszka,Dominika jestem jak najbardziej za spotkaniem na Carrefour mam widok z okna w obecnym stanie dochodze na miejsce w 20 minut:) Jestem do dyspozycji 24 h na dobę bo na zwolnieniu więc spoko:)))) Było by super :-)
marcia331 już trzymam kciuki za wizytę koniecznie zdaj nam relacje jak już będziesz po. &&&&




 
reklama
Malinkaizi i Agnieszko ja też mam tam blisko, więc jak najbardziej za. MOże napiszemy już na priva, żeby dziewczynom nie zaśmiecać forum i się umówimy?
 
Do góry