reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2012

witajcie:-)

czuje się jak po jakiejs pielgrzymce!!! wczorajsza impreza się udała było 12dzieci i 9dorosłych!!! od 15tej do 21tej było przyjęcie:-) ciasto smakowało i żarełko tez:-)

a dzis ledwo się ruszam, niestety z wiekim coraz mniej mam sił na takie usługiwania:-(


pogoda masakryczna wieje i leje!!!

zaraz zabieram się za leniwe:-D ktos chętny???

acha zgaga mnie męczy 3dzien... reni non stop mam w buzi i nie pomaga:-(

Exotic jak pieska nie ma tzn ze ktos sobie go wziął albo biedaczek wpadł pod koła.... bo inaczej by się znalazł!!
Olga dobrze ze to tylko trzecia powieka, mojemu królikowi tez tak na początku wychodziło i jednak po jakims czasie okazało się ze to rak gałki!

Amna czekam na wiesci od Ciebie!
Marcia współczuje Ci wyrwania zęba, płucz solą albo wodą utlenioną.

pozdrówka
 
reklama
sempe - gratuluje imprezy, ale oszczedzaj sie :) leniwe - mniam, podasz przepis? :) Ja dzis robie kotleciki z piersi kurczaka, ziemniaki i surowke z salaty pekinskiej :)
 
Witam serdecznie wszystkie sierpniowe Mamusie. Jestem w 15 tyg ciąży i 20 sierpnia po raz pierwszy zostane mama. Jestem tu nowa i mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona sierpniowych ciężaróweczek. Pozdrawiam cieplutko.
 
sempe - gratuluje imprezy, ale oszczedzaj sie :) leniwe - mniam, podasz przepis? :) Ja dzis robie kotleciki z piersi kurczaka, ziemniaki i surowke z salaty pekinskiej :)
ja tez poprosze przepis na leniwe

Witam serdecznie wszystkie sierpniowe Mamusie. Jestem w 15 tyg ciąży i 20 sierpnia po raz pierwszy zostane mama. Jestem tu nowa i mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona sierpniowych ciężaróweczek. Pozdrawiam cieplutko.
witamy :) spedzamy tu sobie calkiem przyjemnie czas, plotkujemy, zartujemy i w ogole nam tu fajnie ;) i cieszymy sie, ze ciagle dochodza nowe mamusie :)
ide do sklepu po jakies pierogi i knedle czy cos :)
sempe mi apetytu narobila :)

ciaza z zaskoczenia :D uwielbiam :D
 
Ostatnia edycja:
Hej. Ja od rana aktywnie po sklepach łażę z mamą.Teraz zmęczona leżę na kanapie i wcinam musli :-D
Byłam w Real-u zachęcona gazetką promocyjną z ciuszkami dziecięcymi i powiem Wam, że spoko. Dziewczyny na wątku zakupowym pisały, że nie warto, ale ja uważam że naprawdę ciuszki z normalnej, polskiej bawełny. Kupiłam:
6 body z długim rękawkiem po 4,19zł w rozmiarze 50-56,
6 body z długim rękawem w tej samej cenie na 56-62,
no wiadomo nie sa to ciuszki Disneya, ale za te cenę i w zasadzie na bardzo krótki okres, bo zaraz wyrosną, żal nie wziąć. Do tego takie lepsiejsze w biedroneczki i dinozaury na 56cm po 13zł. Bo są takie słodkie :blink:
No i 2szt pajacyków po 15zł i 2 szt. skarpetek z grzechotką po 9zł :-D
No a w Tesco to już szał- pajace 3 szt. za 20z,ł ale większe rozmiary 80 i 92, super bawełna:-D
no i zaszalałam, bo kupiłam kombinezony zimowe na 80cm :-D mam nadzieję, że lekarz się nie pomylił bo kupiłam różowy i niebieski:-D po 22zł!!! żal nie brać...takie promocje to ja lubię :-p

Witam serdecznie wszystkie sierpniowe Mamusie. Jestem w 15 tyg ciąży i 20 sierpnia po raz pierwszy zostane mama. Jestem tu nowa i mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona sierpniowych ciężaróweczek. Pozdrawiam cieplutko.

hej, witaj wśród nas. Ale masz super avatara :-Djaki słodziak:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wow, sopelek, niezłe zakupy ;)

ja robię i robię, w kuchni już ze dwie godziny (gotuję grochówkę, końca nie widać...) do tego pranie (zaraz muszę powiesić), wymyłam Natalii kojec, jestem już zmęczona :( a wcale tak super dużo nie zrobione :( uff...

sara, witaj :)

nowe mamy proszę o PW z terminami porodu, dodam do listy :)
 
Sopelek pajace na 80-92 raczej się juz nie przydają.. moja Ala ma teraz ubrania na 86/92 i pajace ostatni raz miała założone chyba z rok temu... więc wiecej nie kupuj:-)

leniwe nadal w polu, tzn juz mam zarobione... leń mnie dopadł!!! trzyma ze nie chce puścic:-D
 
hej laseczki :)
sopelek chyba tez sie wybiore na jakis shopping :) musze isc po jakies warzywa jeszcze a jak sie wjezdza tam w sklepie na gore gdzie ide, to tam sa ciuszki :) :) :) a co tam, wezme corcie z autobusu szkolnego i sobie podejdziemy :)
na obiad kupilam uwaga: pierogi ruskie, pyzy z miesem i pierogi z miesem, tylko takie byly, to takie wzielam :)
nie mamy zadnych kompletnie owocow i warzyw :/
zjdlam wlasnie 2pyszne rolmopsy, ach ten ocet jak tak zalewa kubki smakowe to pychota :) teraz wypadaloby to czyms przegryzc ;) ide cos wygrzebac :)

sempe w wolnej chwili dasz przepis ok?
 
reklama
Do góry