reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2012

Mała Di no jakoś Ci to się wszystko ułoży, niestety dorosłe życie to kwestia kompromisów, czasami trzeba z czegoś zrezygnować, aby coś mieć, no i cierpliwość przede wszystkim, głowa do góry, z doświadczenia wiem, że nie może być ciągle dupowato,karta się odmieni, ważne że Młoda zdrowa :tak:

Emka my Ninę poczeliśmy właśnie w takim okresie jak ty teraz masz swoje dzieciątko i równo nam wyszło 2 lata różnicy, u nas to się sprawdziło ;-)
 
reklama
Emka ja też mam ochotę.... tym bardziej że robię osatatni rok studiów, piszę pracę a do pracy jak chciałam iśc to okazało się że kompletnie nie mam z kim dziecka zostawić więc trochę mi szkoda czasu na siedzienie w domu. Jak by było 2 bobo to potem na spokojnie odchować i do pracy! Wiem, że będę miała trudniej i to na własne życzenie ale potem może będzie łatwiej z dziećmi w podobnym wieku. Ale tak najbardziej to mi się nie chce znowu łazić po lekarzach, puchnąć w letnie upały, w nocy nie spać, wstawać jak słoń co chwila na siku, puchnąć, rodzić itd. Tym bardziej że miałam leżącą ciąże....
Mimo wszystko i tak myśl o powiększeniu rodziny chodzi mi po głowie.
 
irisson, no to super, że u Was się sprawdziło, dzięki :-)
AAsi, ja mam pracę i z kim zostawić małego też mam, ale mam trochę zakręcone życie bo na dwóch końcach Polski mieszkam, trochę tu, trochę tu i te podróże z dwójką mnie przerażają, chociaż może niepotrzebnie bo z młodym nie ma żadnego problemu. A w ciąży też nic mi nie dolegało i w sumie to super ten okres wspominam :)
czyli co, trzeba się niedługo brać do roboty :-)
 
Oooo, jak mnie dawno tu nie było, chyba czas nadrobić;-)

mala.di myślałam często co u Ciebie, dzięki, że się odezwałaś. Szkoda, że tak Wam ciężko, ale wierzę, że karta się odwróci i będzie Wam coraz łatwiej, bo szczęśliwe, to odnoszę wrażenie, pomimo niesprzyjających kolei losu, jesteście:-)

justyna, emka, AAsi no, nie dziwię się myślom, nawet natarczywym o drugim Bąblu, mnie naszły już dawno, dawno, na tyle, że teraz, jak widzicie jestem już "na wylocie":-D
Kochane, jak chcecie mieć więcej dzieci i czujecie, że to już czas na ponowne zostanie mamą, to nie ma co czekać, żadna różnica wieku nie będzie w przeciągu najbliższych 6 lat bezproblemowa, w każdym układzie będą plusy i minusy. Ja wyszłam z założenia, że im bliżej wiekowo będą dzieciaki, tym lepiej dla nich i dla nas:tak:
 
Aia a jak u Ciebie? jak sobie radzisz? Napisz coś więcej bo zaraz będziesz miała inne zajęcia:)
Ewa86 a jak Ty z 2 i trzecim w drodze?? Ewa jeśli czytasz - odezwij się!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry