reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Gosha, nic nie kosztuje, ale czekać trzeba standardowo. My czekaliśmy trzy tygodnie. Ale Asia ponoć w kilka dni załatwiła, choć nie wiem jak :p.
Uleńko, wszystkiego naj naj naj :). Rośnij zdrowo i radośnie :))).
 
reklama
dzag, dziękuje w imieniu Uleńki:) którą razem z jej nowym zajęciem "wymuszaniem" lepiej nazwać Ulką;-)
gosia, ja czekałam tydzień, nie wiem czemu ta babka mówi, że dla takiej ślicznotki to będzie szybciej:) myślałam, że żartuje, a po tyg już był.
 
No i po urlopie, nad morzem było fantastycznie, ani razu nie padało! :-D Kacprowi się strasznie podobało, do tego stopnia że marudził, a nawet dwa razy płakał jak schodziliśmy z plaży :tak: No i wysyp nowych umiejętności, łącznie z chodzeniem, gadaniem, pokazywaniem, robieniem cacy i wiele innych (jak będę miała chwilę napiszę w odp. wątku).
Gosha, zdrówka dla Tymka.
Ale numer z tą szczepionką, ciekawe które jeszcze okażą się felerne. Mieliśmy Kacpra szczepić na te świnkki i różyczki a teraz to już sama nie wiem :-(

Asia85, wszystkiego naj dla Uleńki! Niech rośnie zdrowo! :-D
 
reklama
dziewczyny czy Wasze dzieci tez gryzą? mój mały zaczął i to bardzo :no: np. trzymam szafkę i mówię, że nie wolno otwierać to mnie w rękę gryzie, jak gdzieś ucieka i wezmę go na ręce to gryzie w ramię... tłumaczę, że nie wolno... co jeszcze mogę zrobić?
 
Do góry