reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2012

reklama
Wesołych i rodzinnych Świąt dla wszystkich sierpnióweczek i ich rodzin. I zdrowych!!!!

Bo u nas niestety mnie rozłożyło. Gardło mnie boli okropnie, kaszlę i ogólnie czuję się do d... Dzisiaj już może ciutkę lepie, ale ostatnie dwa dni to były bardzo kiepskie. No ale muszę się jakoś trzymać. Na śniadaniu byli u nas teściowie i moja babcia i ciocia. Teściowie już pojechali, a my jedziemy do mojego brata na obiad. To znaczy M. już pojechał ze wszystkimi,a Tymek mi usnął godzinę temu i nie chcę go wybudzać, bo wiem że tam to już nie pośpi (dużo ludzi, dzieciaki) i potem będzie marudny. Więc czekam aż się wyśpi i dojedziemy trochę później. Chociaż tak się czuję że najchętniej zostałabym z nim w domu w ciszy i spokoju. A jutro jedziemy wszyscy do teściów i też będzie harmider. Ehh jak ja nie lubię być chora...... :-(

Agnieszka super że Kubuś już po operacji i że dochodzi do siebie. Biedaczek musiał się tyle nacierpieć. Dobrze że nie będzie tego pamiętał. Wracajcie szybko do zdrowia i do domku. Tak niedaleko mnie jesteście że wysyłam Wam pozytywne fluidy :-)

Lecę się położyć chociaż na chwilę póki mały śpi.
 
marcia, u nas też dziś się rozdzieliliśmy z przymusu. M poszedł z psem do lasu, a ten wrócił z chaszczy i piszczy, M patrzy nie otwiera jednego oka, podkrwawia, zostawił nam fotelik i na sor dla psów na złamanie karku. Uszkodzenie rogówki, dostał krople i we wt wizyta u okulisty psiowego, zapłaciliśmy 200 zł, a u okulisty zostawimy w najlepszym przypadku drugie tyle bo to światowej sławy specjalista:( Ma mu zobaczyć pod mikroskopem czy nie ma ta jakiegoś odłamku czegoś, ona nie widziała, zrobiłam mu tylko badanie dna oka.
Z okiem lepiej, taki biedny i pechowy jest ten nasz pies, ale kochamy go nad życie, tak się dziś znów o niego bałam. Co 2 h trzeba mu zakraplać oko więc jesteśmy uziemieni ale i dobrze już mam dość świętowania, a pogoda nie zachęca do żadnej aktywności.

A Ula dziś się pierwszy raz kogoś przestraszyła...i to swojego chrzestnego:no: Ogólnie jak zwykle za dużo przygotowałam i upiekłam bo nie ma kto tego jeść!

edit: i nawet nie zauważyliśmy, a Uli wyrosły dolne dwójki tym sposobem mamy zębów 8:tak: Wyrodni rodzice, dopiero babcia dostrzegła:-)
 
Ostatnia edycja:
Ale u nas wali śniegiem :szok: już 30 cm napadało.
no masakra jakaś! Byłam z Czesiulem w lesie, ledwo się przedzieraliśmy przez zaspy, szok! Ale trzeba przyznać że jest pięknie jak w bajce. Mieliśmy jutro jechać do rodziców M. do Makowa Podhlańskiego ale się rozchorowali oboje, dzisiaj dzwonili i odwołali spotkanie. W sumie cieszę się że nie jedziemy bo podróżowanie w taką pogodę to żadna przyjemność, nawet nie chcę myśleć jak wygląda nasza słynna zakopianka. Tym sposobem mamy jutro dzień dla siebie, mam nadzieję że uda się wyjść na spacer bo dzisiaj bez szans, na sekundę nawet nie przestało walić śniegiem...

asia, współczuję przykrej przygody Diśka, mam nadzieję że wszystko się dobrze skończy. Naprawdę trzymają się go wypadki, już Was chyba znają w klinikach z ostrymi dyżurami.. Trzymam kciuki!

Miłego wieczoru :-)
 
Kurde nabawilam sie zapalenia krtani. Ledwo mowie :-( przydaly by mi sie inhalacje ale nie mam inhalatora :-( mam wszystkiego dosyc. Dobrze chociaz ze. Tymek dobrze zniosl wizyte u brata.
Eh nie mam sily wiecej pisac. Ide do lozka.
 
reklama
Dołączam do katowickich dziewczyn - uo matko!. Ile tu śniegu na Śląsku. Siedzę w Mysłowicach i patrzę na ten cudny zimowy krajobraz. Dachy samochodów uginają się pod 30-cm śniegiem. Szok. Ah, gdzie te święta z mokrym zapachem trawy, forsycją przy płotach, słońcem, krótkimi rękawami... :/ Marcia, zdrówka kobieto. Zdecydowanie powinnaś kupić Tymkowi inhalator :). Mogłabyś teraz skorzystać gdyby był :p.
 
Do góry