reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

hej dziewczyny! jak dla mnie to pełnia mogłaby być przez całe 9 miesięcy ;-) dawno się tak nie wyspałam, nawet do wc nie wstawałam :-) a teraz wstałam żeby szybko sprawdzić ile nowy dzieciaczków mamy a tu cisza:-D
 
reklama
A wiecie co mi się marzy?

Marzy mi się plaża i błękitne morze. Żeby choć jeden dzień poleżeć na plaży na piachu i pomoczyć się w pięknej chłodnej przejrzystej wodzie. Dzisiaj bym dużo za to oddała.
 
Nataszka z okazji tych problemów serduszkowych u Oli ja zrezygnowałam z porodu w pełnię. Dziś dowiem się czy to jakies zakażenie wewnątrzmaciczne nie jest. jakoś mi się zrobiło niespieszno do porodu i smutno. Trochę sie martwię...
 
kakarolina nie martw sie na zapas. Moja Ola też podczas jednego KTG miała tachykardię. Wystarczy, że byłaś np zdenerwowana, dzidzia intensywnie się ruszała, ścisnęła pępowinę rączką albo jej się coś śniło. Zobaczysz, że dziś wszystko będzie ok. U mnie następnego dnia wszystko było książkowe.
 
Ostatnia edycja:
dzięki bogu za babcie ! moja Laura od rana jest na "nie", myślałam, że uduszę :confused2: właśnie poszła na plac z babcią :tak: coś pogoda się jak dla mnie poprawiła, bo tylko 25 st :-D i da się żyć, wczoraj w nocy to z mokrą tetrą na głowie spałam, a i tak pot ze mnie ciurkiem kapał :confused: to co żadnych dzieciaczków dzisiaj?

Kakakarolina ważne że sprawdzają i mają pod kontrolą, może to faktycznie tak jak Ilovesummer pisze nerwy..
 
ja mam dalej wodnisty śluz, ale mało, więc już sobie nic nie wkręcam, Młoda się rusza, pije więcej, oczywiście mąż do mnie "może siusiu nie trzymasz?", nosz głupi :sorry: to mu powiedziałam, że na głowę mu nasikam, jak mnie będzie wnerwiać :-p napiszę do Asi czy wychodzą dziś, bo coś tak wczoraj pisała, że jak będzie ok, to do domu :tak:
 
kakarolinka kochana nic się nie wydarzy z Olą napewno jest wszytsko wporządku zdrowa babka z niej,nie denerwuj się bo to tez dobrze nie wpływa. Wszystkie trzymamy kciuki!!;-);-)

My sie do kina z młodym jednak wybieramy na Madagaskar, trzeba troszke optymizmu złapać.
 
reklama
ha ha ha irisson ja mam taki śluz od ponad tygodnia cały czas i się przyzwyczaiłam a ostatnio leżałam na łożku w sukience i mój Tomek do mnie: ssikałaś się?? masz mokre majtki.. :dry:Mówię że nie to śluz a on taaa popuściłaś:-D i się śmieje to po wyjściu z pod prysznica rzuciłam mu brudne gacie na głowę.:-D:-p Wkurzył się a ja i co śmierdzi sikami??
 
Do góry