reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Dzag a jak sprawy Waszego kredytu i zakupu mieszkania?
Jaki rozmiar ciuszków nosi Twój Tymek?

Asia85 a czemu się kajają? Co zbroili?
Z czym były krokiety, ahh ochota mnie naszła ale na takie z serem i pieczarkami. Bo ja to taka mało mięsna.
A jutro moja mama zrobi gołąbki dla niej i męża z mięsem, dla mnie z grzybami- mam nadzieję, że można nam jeść podgrzybki?

Sumerbaby prawdziwa włoska pizza-mniam. oj ostatnio straszny łasuch jestem.

Irisson nie denerwuj się, przecież zapomniał na pewno nieumyślnie. A bierze jakiś urlop czy dopiero po porodzie?

Mart81 złota mama, to pierwszy wnuczek?

U mnie od czwartku jest mama, z zawodu kucharka i lubi to robić, także opycham się jak głupia, same pyszności. A jeszcze teraz chcę najeść się przed okresem karmienia i marzy mi się tyle potraw, że niewiem czy wyrobię się ze wszystkimi przed porodem. Mama przyjechała na miesiąc bo ma urlop tak spontanicznie bo nie chciałam by był ktoś z nami po porodzie ale okazało się, że ma w domu remont niespodziewany i musiała do nas przyjechać. Jest sporo plusów bo zawsze to dodatkowa pomoc, do tego mama jest kochana do niczego się nie miesza, no i cały dzień z kimś jestem bo mąż pracuje. Ponadto rozpieszcza mnie jak to mamy i nawet masaże robi.
Dzisiaj z mężem zaliczyliśmy poranne przytulanko po ponad miesięcznej przerwie. Patrzy teraz na mnie takim pożądliwym wzrokiem, że chyba wieczorem powtórzymy to raz jeszcze. Może ruszy to trochę moją całkowicie zamkniętą szyjkę.
 
reklama
domi78, kciuki są :-) Powodzenia!
weronkazzzz - dzięki za dobrą radę, w wannie "Język niemowląt" zdecydowanie mnie wciągnął :-)
Dzisiaj był strasznie leniwy dzień. Duszno, niby coś tam padało od czasu do czasu ale generalnie kiepa. Włoch zamnkniety nadal więc poszliśmy na pizzzę gdzie indziej.... pizza OFUJSTWO jak mówi 6 letnia Zosia na tego typu smaki. Więc jestem nieusatysfakcjonowana obiadem. Za to kupiłam ślicznego arbuza i wciągnęliśmy prawie całego - z dużym udziałem Cześka któremu sok lał się po brodzie i podłodze do tego stopnia że przenieśliśmy się z jedzeniem na taras :cool2:
asia85, co za traumatyczna historia... współczuję i nie dziwię się dystansu do dzików.
Mart81 - polecam sudecrem na tego typu historie. Mnie pomaga - wystarczy, że siądę na czymś zimnym, mokrym i zaraz pojawiają się krosty, niestety.. Na szczęście sudocrem działa błyskawicznie!

Mój najukochańszy i najwspanialuszy (w podtekście sarkazm) napierdziela w jakąś grę na play station, zaraz mi głowa eksploduje!!!!!!!!!!!! Na szczęście już jutro musi oddać kumplowi... Czy oni z tego kiedyś wyrosną? Już się boję tych wszystkich gadżetów jakie będzie kupował niby dla Bruśka ;-)
 
Ja chodzę dzisiaj cały dzień zła mój Tomek ma wolne a siedzimy cały dzień w domu. Grrrr:wściekła/y: Chciałam iść na basen odkryty ale jemu się nie chciało bo chce odpoczywać po pracy w domu a nie.... I tak to wygląda że teraz siedzi cąly dzień i napierdziela w gierki jak nie laptop to jego super telefon:wściekła/y: także doskonale cię rozumiem Summerbaby:tak: Normalnie myślę że by chętnie wózek na xboxa zamienił :-(Zrobiłam dziś zapiekankę ziemniaczaną i się nią napchaliśmy:-p a później pysze lody grycana też się napchałam ale takie były smaczne że aż mruczałam jak je jadłam :-Da mała się wierciła a teraz czkawkę ma :-D Mart81 ja polecam gruboziarnisty peeling :tak: ja używam z joanny ładnie krostki przysychają i odpadają a przy okazji można poślady wymasować fajnie;-)
 
Ostatnia edycja:
Ehh, życie bez cieplej wody jest ciężkie:no:, jak ludzie sobie kiedyś z tym radzili???
karenm, M dzisiaj się coś tam mnie czepiał, a Disiek to dla zasady robi co Pancio, chodzi za nim jak cień więc pewnie myśli, że też coś zrobił:-) Krokiety były z mięskiem mielonym z rosołku z jarzynką. Na wtorek zażyczyłam sobie ruskie bo podczas karmienia tam w farszu tyle cebuli, że chyba nie przejdzie:no: No a jutro może makaron z truskawkami. Jz kocham grzyby ale boję się jeść tych leśnych w ciąży, ciężkostrawne no i nie pewne, ale ja jestem panikara pewnie inni jedzą.
Summerbaby, mój Disiek też kocha arbuza, zresztą on wszytko lubi, tylko czosnku i surowej cebuli nie.
Jezu jutro rano KTG, jak ja tego nie lubię:-(
 
Summerbaby, ja nie wiem co faceci mają z tymi grami... przyznam, że ja tez gram, ale jedynie w kulki i uno na telefonie. Na komputerze kiedyś w strzelankę grałam Urban Terror, to sieciowa gra, miałam nawet swoją ksywę gupia_cipa :p ale teraz mam lapka 13' i nic nie widzę na nim :p
Mąż oczywiście już zaplanował, że małemu Play Station trzeba będzie kupić... ciekawe, czy małemu, czy dla niego, bo my Aplowi a tu nie za wiele gierek działa...
Za to mój ex mąż, to przechodził sam siebie z graniem. Nic nie było tak ważne jak granie...

Energetyka Szczecińska nas uszczęśliwia awarią prądu i do teraz mieliśmy zaciemnienie, mąż się wścieka bo nasi siatkarze grają...

Idę pod prysznic i może jakiś przygłupawy program z łóżka na TLC pooglądam.
Buziaki mamuśki!
 
to tak jak my, tylko ze u nas PS3 juz jest, od dawna. tomek chyba zamierza sie nagrac na zapas, ale z takim zalozeniem nawet sie na niego nie wsciekam. siedze sobie w internecie, albo czytam, albo... ukladam puzzle, hehe. znalazlam jedne ktore kiedys dostalam w prezencie, piekielnie trudne, zabawy z tym mialam na kilka wieczorow ;)
a pozytki jakies z tego PS moze i dla mnie sie znajda, bo jakies sprytne cos do poruszania sie i pomachania nozka kaze sobie zainstalowac jak bede siedziec z tolka w domu ;)
 
weronkazzz no jasne, kup koniecznie gierki do cwiczen na PS3, sa rewelacyjne!!

Moj maz tez lubi pograc ale czesto gramy razem, tzn spiewamy karaoke albo tanczymy ;))) gierki tego typu uwielbiam, najlepsze sa jaja na imprezkach u nas, kiedy to niektorzy znajomi nie chca spiewac a pozniej nie mozna ich od mikrofonu oderwac :-D
 
Poprzytulalam sie wiec mozna isc spac:-) nie moge sie kapac bo mam schizy ze mi wody odchodza, nie wiem czy to woda tak wplywa i wyplywa ale jakos schizuje ale maly szaleje a ja mam sie ok wiec moj mozg na finiszu płata figle. Paranoja:-( a mama mi sprezentowala z okazji ciąży perfumy:-)
 
reklama
A ja nie śpię od 2.30, jak już się obudzę to mnie zbiera czasami na rozmyślania i tak wybudzam się i dupa. Dziś będzie ciężki dzień, idę przygotować swoją balię z wodą:-D i będę się "kąpać". No i dziś lekarz, ale nic mnie nie bolało więc nie liczę na jakiekolwiek rewelacje w stylu, że mam rozwarcie, pewnie szyjka krótka i tyle jak poprzednio.
 
Do góry