reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2012

marcia331 bylabym spokojniejsza bo nadal na claxanie jestem i na acardzie i wolalabym juz to diabelstwo odstawic zeby sie nie okazalo ze mnie cos sie wczesniej zacznie i bedzie problem z zabiegiem.
Biedny ten nasz Soplek majego siostra jak urodzila blizniakow to tez z jednym tylko jej pozwolili wyjsc do domu a ze ona z poza warszawy to kawalaek do przejechania by miala i sie postawila ordynatorowi,ze nie zostawi dziecka samego no i udalo jej sie jakos lozko zatrzymac az do momentu kiedy mogli wyjsc we trojke.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie chce wam zatruwac czytelni i pisac o tym jak mi zle i nie dobrze bo tak jest bol nie do ogarniecia chyba zaczne lykac paracetamol od dzisiaj zeby moze chcociaz troszke usmiezyc bol plecow, kazda pozycja jest zla i mussze ja zmieniac co 20 min.... horror. Bylam wczoraj na masazu dla ciezarnych niby troszke lepiej ale to by trzeba bylo codzinnie chodzic a to ogromne koszta.

Dzis planuje tylko wrzucic pralke malych ciuszkow i moze poprasowac to o co mam juz wyprane dla Oliverka ... a na 19 jedziemy na ostatnie zajecia ze szkoly rodzenia, juz sie martwie tym jak wysiedze na krzesle 2 godziny.

K8 - widzialam na FB jak to wrzucilas, nie do opisania co za syf ludzie jedza... ludzie? tzn my bo ja pewnie nie raz cos takiego zjadlam i pewnie mi smakowalo bardzo ze tam wrocilam hahaha :D
 
Malinkaizi, będzie dobrze. Ja już tylko na clexane, a acard kazano mi odstawić w 32 tc.

mala.di, a Ty miałaś jakieś skurcze, tzn. czułaś, że robi się to rozwarcie?

marcia, a do jakiej wagi musi dojść sopelkowa Natalia, 2,5 kg? bo urodziła się chyba z wagą 1900?

Boże jak mi się oczy kleją, ma 14 jadę do mamy na obiad, a już jestem głodna...kurcze, a zjadłam dzisiaj sporo
:tak:
 
Witajcie,

podczytuję Was,ale nie bardzo mam siły na pisanie.Tyle się dzieje, że nie ogarniam tego teraz...

Olga, jak podrzucisz nr zwierciadła (lub chociaż miesiąc) być może wygrzebię w archiwalnych moich zbiorach, bo gromadzę zwierciadło chyba od 2004 r. :-D

Kochane, wszystkie bez wyjątku (i te w szpitalach i te w domu z różnymi objawami - większymi,mniejszymi) trzymajcie się dzielnie. Powodzenia we wszystkim :tak:
 
k8libby, ja kocham polskie morze, ale jak jeździmy z M to dla mnie jest wielki problem co jeść. Bo ja nigdy nie zjem z takich przybytków, nigdy nie jadłam ryby w smażalni, a jak pójdziesz do porządnej knajpy których jak na lekarstwo musisz mieć 100 zł na dwójkę na obiad. Dlatego podstawa to mieć w kwaterze kuchnie, co jest w sumie średnie bo człowiekowi nie chce się za bardzo gotować i myśleć o zakupach w czasie urlopu. latać po sklepach itd.
Na prawdę przy tym McDonald to normalnie perła wśród fast foodów.
 
-Aia- mi też jest lepiej jak nie ma takich upałów, ale mają wrócić pod koniec lipca, więc znów nie będzie kolorowo :(

Danuś trzymaj się dzielnie! Dużo zdrówka!

Malinkaizi dokładnie, lepiej zostać w szpitalu, tam masz opiekę 24 na dobę i w razie czego będą reagować. Jak będziesz znała termin cc to daj znać, będziemy trzymać mocniej i tak już zaciśnięte kciuki :)

Mala.di Tobie też wytrwałości, siły i zdrówka dla Ciebie i maleństwa życzę! Już niedługo będziesz miała swoją królewnę przy sobie :)

Sopelek też się musi biedna męczyć :( oby mogli w trójeczkę wrócić do domciu!

Za WSZYSTKIE dziewczyny, tym którym bliżej i tym, którym dalej do porodu trzymam kciuki! Dotrwajcie jak najdłużej :)

Dzag82 – czytałam Twoją opowieść – niesamowita :) wiem co to znaczy kolka nerkowa, przeszłam przez to przed ciążą i bez płaczu dzień w dzień z bólu się nie obyło… :/ w 5 miesiącu złapała mnie w jedną noc, ale szybko przeszło na szczęście… Faktycznie lekarze mówią, że jak kolkę się przejdzie i poczuje ten ból to z porodem będzie lekko :D ja się nie dowiem, bo będzie cc, chyba, że się Niuni zachce wcześniej akcję zrobić :) ale byłaś bardzo dzielna! :)

Ja dziś zamówiłam łóżeczko, odwiedziłam znienawidzony przeze mnie ZUS w celu pokazania, że w ciąży jestem i teraz podjadam sobie czereśnie :)

Sytuacja z mieszkaniem wciąż niejasna, nie wiem gdzie się urządzać, czy dojdzie w końcu do kupna tego mieszkania, czy jednak zostaniemy u moich rodziców, nieciekawie… przez to te ostatnie tygodnie ciąży już mnie tak nie cieszą :( Chciałabym dla naszej Niuni jak najlepiej, stworzyć jej kącik, prawdziwy dom, a nie kątem pomieszkiwać u rodziców, no ale innego wyjścia nie będzie w razie czego…

Pozdrawiam Was gorąco i życzę udanego dnia! :-)
 
reklama
Maggic_m czekam az moj lekarz prowadzacy zainterweniuje bo na tego anestezjologa od czawatrku czekam.W sumie pośpiechu nie ma bo wiadomo ,ze i tak minimum to do piątku ale właśnie przez wzgląd na te leki chcialabym z nim porozmawiac bo mój lekarz kazał mi jeszcze wszystko brać a tez s słyszałam, ze w trzecim trymestrrze sie acard odstawia. A ty sie nie przejmuj ze z rodzicami mieszkanko na spokojnie sobie bedziecie urzadzac a ty bedziesz mogla kozystac z pomocy rodzicow- twoje malenstwo na pewno bedzie sie czulo dobrze w kazdym miejscu byle by byli przy nim rodzice;)
 
Do góry