reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
jezusie, też mam ciary!!! Aga, na to czekałaś, myśl o takim finale dawała Ci siłę by z Franiem jeździć na turnusy, rehabilitować, by się nie poddawać!!! i się wreszcie doczekałaś!!! super fantastyczny facet z Frania jest! BRAWO!
 
Dzieki dziewczyny:)


Mi az trudno ciągle uwierzyć:)

I powiem Wam..to jest chore co teraz napiszę, wiem, ale czekam tylko co teraz rypnie. Bo jakos tak za dobrze to nie może byc:)

MOV07396.MP4 - YouTube
MOV07400.MP4 - YouTube






Nie wiem o co chodzi z tym przekierowaniem, ale podaje linki jeszcze raz:)

dla takich chwil warto żyć, GRATULUJEMY TRZYMAMY KCIUKI
popłakałam się z tego wszystkiego
i nie kracz że coś się podzieje, już dość nacierpieliście się teraz będzie tylko dobrze i z górki:tak:
no i oczywiście coś poknociłam:-D
 
Boooziu:):)!! jaki ten Franc jest słodki:)...i jak się cieszy ze swojego sukcesu:):)...Pięknie Aga! Nie zadręczaj się myślami,ze coś bedzie nie tak,ciesz się tym co już osiagnęliscie,co Franio osiagnął...Ciesze się razem z Wami:)

Nie wiem czy juz pisałam czy nie,bo jakaś na maksa zakręcona jestem...Bliźniaki były w poniedziałek na szczepieniach i przy okazyji ważeniu i tak Karol waży równe 6kg,a Ania 5500. Szczerze mówiac myślałam,ze będzie wieksza róznica bo jak biore na ręce jedno ,potem drugie to mam wrazenie,ze Karol wazy z 8 a Ania 4:):):)...hmmm. poza tym zdrowi i jak znajde chwilke to Wam jakieś fotki podeślę:)
 
reklama
Do góry