reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Natt sliczne dzieciaczki!!!!!!!!!! slodki widok taka parka :tak: a akcesoria rewelacja :-D:-D.

Andariel super ten twoj Leo, slodki strasznie, schrupac mozna go w calosci :-) a do mamusi podobny od poczatku!

Ja tez chce synusia!!!!!!!!!!!!!!
 
Witam dziewczynki! Przepraszam, ze tak rzadko tu zagladam ale dwojka dzieci, z ktora praktycznie sama jestem caly czas, bo tatus w pracy.... Pisze ze szpitalnego loza, czekam na usuniecie kamlotow. Troche sie boje narkozy ale bardziej sie ciesze, ze juz ich nie bedzie :-)
Z newsow to takie : Leo wazy 7 kilo, wzrostu 63, zdrowiutki, gaworzy I smieje sie glosno. Pimpiemu zdecydowalismy zmienic imie, bo dosc mialam dziwnych spojrzen I komentarzy ze strony rodakow. Mnie to nie rusza ale nie chcialabym, zeby dziecku ktos sprawial przykrosci. Zatem z Abrahama stal sie Jacobem Adamem.
Slyszalam wlasnie swoje imie, chyba po mnie ida..... Napisze jak wroce, buziaczki :-)

P.S: Andariel, nie wiedzialam, ze Twoj synek tez ma na imie Leo, dalabym se rece I nogi odrabac, ze to Adas ;-)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry