reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

ojej, reksio, jak miło:-) ślicznie dziękuję:tak:
i zostawiam półroczniaka do pooglądania:
wrzesien2011 074a.jpg
 
reklama
najlepszego dla naszego małego dzielnego rycerzka
małgoś trzymam kciuki,ja tez plamiłam w kazdej ciaży wiec na spokojnie,trzeba tylko bardziej uważać na siebie
Aga ja mam 3 ksiażki do sprzedania jak byś chciała na aukcje o dzieciach W oczekiwaniu na dziecko,Pierwszy rok życia dziecka,Drugi i trzeci rok życia,książki są mi juz niepotrzebne wiec chętnie odsprzedam jakby ktoś chciał
 
hejka, witamy się i DZIĘKUJEMY ZA DOBRE SŁOWO I KCIUKASY:-D
u nas powoli dochodzimy do normalności, plamienia ustały , lepiej się czuję więc po cichu zaczynam się cieszyć i marzyć o maleństwie :-) dziś byłam na małych zakupach, widziałam śliczne malutkie ubranka, no i się znów zakochałam:happy: jednak na razie daruję sobie jakiekolwiek zakupy, do maja jeszcze kawał czasu więc jeszcze zdążymy kupić co trzeba no chyba że będzie rugi facet;-) to z wyprawką nie będzie żadnego problemu
dobra jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pamięć, PÓŁROCZNIAKOWI śpiewamy cichutko 100 lat:tak: no i trzymajcie się cieplutko
 
Piwonia, nie poddawaj się :-D musisz to zobaczyć!:-D

jak Cie przekieruje na muratora to kliknij w link od youtube.pl - [h=2]Strona, na którą przechodzisz to: (http://www.youtube.com/watch?v=9auzkiCgGF4)[/h]

Franiowa, ale poszedł!!! bomba!;-)
 
reklama
Do góry