reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

FRANIU super super super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dajesz czadu Malutki słodziaku!!!!!!!!!!!!!!!!

Natt ekstra ci dzieciaczki przybierają, nadal tylko na piersi są?????????

moja młodsza Myszka obecnie około 4,5 kg

a Julce włoski podciełam znowu z nadzieją ze sie troszke wzmocnią bo z tymi piórkami nic zrobic sie nie da :no: spineczki oczywiscie sciąga szybciej niz ja zakładam więc grzywke tez ciachnełam :-)
 
reklama
Witam....wieki mnie tu chyba nie bylo....jakos sie nie moge zebrac:sorry2:

a tu widze same dobre wiesci:tak::-)
Dla Frania ogromne,ogdomne gratulacje....super sie spisal nasz kochany krasnal...a ty aga sie na zapas juz nie zamartwiaj,tylko ciesz sie z sukcesow synia!!!!

Natt,super ze dzieciaki rosna zdrowo,ciesze sie razem z toba...a i na fotki czekam:happy:

Moja Karolcia odpukac zdrowa narazie,Gosia juz dwa razy przeziebienie lapala tej jesieni,i raz jelitowke,ale na szczescie(i o dziwo:szok:) Karola sie nie zarazila....a z wloskami to i u nas nedznie,zamierzam jej tez ciachnac,tyle ze sama sie boje ze schodow narobie...hi,hi....,bo grzywke to daje rade,ale reszta nie za bardzo.....chyba sie wybiore do fryzjera z gosia na podciecie to i mala wezme.....ale czy da obciac to tez nie wiadomo:-p
Pozdrawiam wszystkie mamuski cieplutko,bo u nas na dworze zimniutko :-D:-D:-D
 
:-D:-DUcałowania dla BB-CIOTECZEK:) od Ani i Karola:)
:-D:-D
Swieżutka fotka,zrobiona przed 5 minutami:).

Dodałam jeszcze jedną:). A co! jak szaleć to szaleć:).
Buźki
 

Załączniki

  • SP_A0075.jpg
    SP_A0075.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 76
  • SP_A0076.jpg
    SP_A0076.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 85
Ostatnia edycja:
Jakie czaderskie zdjecia!!!!
Natt, dzieci masz cudowne po prostu..wymiękłam:)
Tez mi się blixniaków zachciało..(najlepiej odchowanych he he)

Cuda, Natt:0
A z ciebie mamuska po prostu...na 1000%:)
 
Andariel ,no musowo trzeba się zobaczyć!!:):). Zadzwonie dzisiaj to się umówimy:). Leo też nie wiedzieć kiedy pół roczku skończył,a ja go jeszcze nie pozałam osobiscie. No po prostu skandal !:):):):).
 
reklama
Do góry