reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Kochane zyczę wam na Nowy Rok tylko i wyłącznie szczęśliwych dni. Żeby zdrowie was nie opuszczało, żeby dzieci byly kochane, żeby panowie nie wkurzali. Wszystkim ciężarówkom szczęśliwego rozwiązania i dla wszystkich spełnienia marzeń :):)
 
reklama
Czarodziejskich chwil
Ciepłej rodzinnej atmosfery Uśmiechów, zdrówka,
Pyszności na stole, cudownych prezencików
Spełnienia marzeń Wyjątkowego Sylwestra
i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku.
 
hej babolki:-D
masakra z Nati... jadla do 21:30 i wstala o 4 rano dopiero:szok::szok::szok:
ja oczywiscie powodz:dry::-D:-D:-D
bardzo duzo nam spi...ale jak sie przyssie to i dwie godziny ciagnie:szok::-D:-D:-D
uwielbia sie kapac....gorzej jak juz dupcie ubiore:-D:-D:-D
SEMPE dziekuje bardzo za pozdrowienia:tak::tak::tak:
ANECZKA milo Cie znowu widziec;-):-D

DZIEWCZYNY ZYCZE KAZDEJ Z OSOBNA ABY NADCHODZACY NOWY ROK BYL ROKIEM SPELNIAJACYCH SIE MARZEN, SPOKOJU I ZDROWIA.... OBY WSZYSTKIE ZLE RZECZY JUZ SIE NIE PRZYPLATALY... ZRESZTA WICIE O CO BIEGA:-D:-D:-D
 
Hejka!
Basiu jak fajnie że jesteś i Aneczka jest!:-D
Basiu to bardzo ładnie Ci Natalka śpi!I jak długo!!Niech śpi je i rośnie zdrowo!
Super masz już 3 suwaczki jak fajnie to wygląda!
Moi panowie już śpią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:szok::-D:-D:-D:-D:-D
A ja siedze buszuje po necie i coś mnie morzy pewnie też pójde spać i prześpie to 12!!!a co tam za rok znowu bedzie!:tak::-D:blink:

DZIEWCZYNY SZCZĘŚLIWE BĄDŹCIE W TYM NOWYM ROKU I ZDROWIA WSZYSTKIM ŻYCZĘ WAM I WASZYM RODZINKOM!!!!
 
A ze u nas nie fajnie wszyscy chorzy to moze żartem;-)
Przyjemnego szumu w głowie
Wygodnego miejsca w rowie.
No i może jeszcze potem,
spokojnego snu pod płotem.
Żeby pies z kulawą nogą
Cię nie oblał idąc droga.
Dużo czadu i uroku
w nadchodzącym Nowym Roku 2011!



 
U nas kasia tez:) no moze chłopaki lepiej, ale ja kiepsko...nie bede teraz już opisywać naszych przebojów - to jutro, bo teraz wpadłam napisać wszystkiego najlepszego w nowym 2011 roku!!! Niech się spełniają marzenia i miejcie czas na spelnianie tych marzeń:):):) no i zdrowia przede wszystkim bo z reszta damy rade...
 
reklama
Do góry