reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
a u mnie chyba zaraz sypnie snieg bo nagle sie zrobily egipskie ciemnosci

bede musiala Adasia na godzinke do żłobka oddac bo umówiłam sie z koleznka na miescie na pogaduchy a maz zadzwonił ze jakas sprawa wyszła i bedzie dłuzej pracował dzis

Andariel- krupniczek wd 5P palce lizac :)zrobiłam duzo bo nie mogłam skrzydełka z indyka podzielic na pol wiec i dzis sie bedziemy z Adasiem raczyc, jemu wyraznie smakowało wczoraj - nawet paluszkiem pokazywal na miseczke

Miranda- a gdzie sie przeprowadzasz?
 
Witam poobiednie...
Basia ale mi doła z tym śniegiem zrobiłaś...jejku jak ten czas zapiernicza?! Gabi zaopatrzona. Ma 3 kombinezony (1 pożyczony, 1 z lumpka za 5,80zł i taki kurtka + spodnie z allegro) Najgorzej z butami żadne nie pasują dobrze. Muszę się chyba z nią wybrać w piątek na rynek bo tam widziałam za 50zł takie na zamek i sznurowadła.

Mewa mój też dłużej w pracy dziś był przez co Gabi dała koncert fochów i po dwóch miseczkach "zwykłego" krupniku poszła spać pół godziny przed czasem.

Miranda zazdraszczam przeprowadzki (pozytywnie oczywiście) i trzymam kciuki żeby się udało;)

Co do zostawiania Gabi to chyba muszę iść za ciosem i w weekend się gdzieś z moim wybrać, bo zapomni że fajnie było. Ale jak śnieg spadnie to pies na dworzu nie posiedzi więc dupa blada.


 
Efe a co Ci śnieg przeszkadza - bierzesz lubego pod pachę i będziecie się nawzajem rozgrzewać:)))

Ninka ma w sumie 1 butki wyższe na zimę, ale ledwo ledwo ją w nie wciskam, więc też by się przydało nowe kupić; nie lubię kupować butów dla dziecka... ona nie lubi mierzyć i wszyscy się stresujemy tylko:/

Mewa cieszę się, że Wam smakuje:) mi też ten krupniczek przypadł do gustu; nie moge się doczekać jak mi mina te cholerne mdłości i znów będe sobie Ninkowe zupki podjadać;

mała spala dziś niecałą godzinę, kurier ją rozbudził; teraz jest maruda i sama nie wiem czego chce; na dodatek osttanio zaczełam jej podawać jakies inne ejedzonko, typu kawalek droźdźówki czy parówka cielęca i to był chyba błąd; teraz mi panna kręci nosem na zdrowe zupki... wczoraj zjadła jedynie pól miseczki, dziś to samo; za to jak widzi nasze to aż nią trzesie; trzeba wziąć się w karby i przywrócić pannę do pionu:)

edit. Efe - wybacz otępiałej ciężarówce... doczytałam jeszcze raz i dopiero skumalam o co chodzi z tym psem na śniegu:)

edit. 1. niestety nagrana płytka cd z wczorajszego usg jest do bani, tj. pojawia sie plik, którego w żadnym programie nie można otworzyć:( pojawia sie pod ikonka Winampa, ale po próbie grania tegow W. pojawia sie czas trwania = 0:00; to chyba oznacza, że plik jest błędnie nagrany, prawda? czy Wy się orientujecie czy to nagranie można odzyskac jeszcze? czy to jest jakoś przechowywane w gab.???
 
Ostatnia edycja:
hej :-)
u nas zimnica, śnieg poprószył troszkę, aż się musiałyśmy w ciuchy zimowe poubierać brrr
byłyśmy na rzekomym szczepieniu, ale lekarka przełożyła je na 15.12 :tak:
efe, jaki kombinezon kupiłaś Gabi, podaj linka jak możesz, bo ja do tej pory się na żaden nie zdecydowałam? :no:
andariel, ja jak byłam na usg 4d, to lekarz miał zachowane filmiki w machinie ;-), bo mi je nagrał za drugim razem ponownie :tak: i też miałam problem z otworzeniem niektórych, nawet informatyk sobie z nimi nie poradził i są nieotwarte do dzisiaj :-(
anet, przyjmij moje kondolencje...
miłego wieczoru ;-)
 
no ja dla małej mam dwa kombinezony zdobyczne,kurteczke(z zepsutym juz zamkiem),butków na szczęście 3 pary wiec spoko,tylko musze jej czapkę kupić nowa bo z tamtej mi wyrosła i jej jedno uszko wystaje

za to ja bez butów jestem na zime wiec niech sie ten śnieg tak nie spieszy:(( bo bede w adidasach paradowac
 
Hejka!

Anet przykro mi przyjmij moje kondolencje[*]:-(

Efe a widzisz jak się córcia swietnie bawiła!!Korzystaj!!!!
Rubi zdrówka dla Moniki,niech już jej lepiej będzie!!
Maggie super fotka w avatarku!!
Miranda trzymam mocno kciuki żebyście mieszkali w nowym domku!
Andariel może źle masz nagrane ? kurcze szkoda ale zadzwoń do lek i zapytaj może ma to nagranie.
U nas od samego rańca pada śnieg i jest nie przyjemnie bo temp około 0 więc śnieg się topi i jest plucha bllleee
Byliśmy dziś po choinkę i znowu jej nie kopiliśmy wrrrrrrrr wszystkie mi wykupią!!!!!Tomek mi po 19 zasypiał mi na rękach to mu mleka dałam ale co wypił i energii dostał i szaleje a zazwyczaj o tej porze spać już go kłade i dzida teraz nie wiem o której zaśnie...A w ogóle dziś ma dzień wywrotek i co chwila się przewraca wyrąbał się i przwalił głową o róg głośnika i ma szramę na uchem i śliwę jak cholera :no: dziś potyka się o wszystko i nawet o swoje nogi!!
Spokojnego wieczoru!!:blink:
 
reklama
efe, jaki kombinezon kupiłaś Gabi, podaj linka jak możesz, bo ja do tej pory się na żaden nie zdecydowałam? :no:
;-)
Iza ja ci jutro fotki popstrykam jak chcesz bo przydałoby się je przymierzyć w końcu. Nawet nie wiem czy dobre:( Ale żadne firmowe. Najzwyklejsze takie a te kupione przeze mnie to tak na dobicie, bo liczę, że Gabrysia polubi zabawę w śniegu jak rodzice:-D A w pożyczonym jej nie puszczę. Te inne ma ciemne.

Malina moja jak zmęczona to tak się wywraca! A nie ma chyba nic gorszego niż dziecko które jest za mocno zmęczone i nie może przez to zasnąć.

Ja zrobiłam dziś ciastka....a raczej próbowałam, bo poległam z kretesem:-( Ciasto było zbite a w piekarniku zrobiła się jedna wielka płaska klucha. Nawet pomimo papieru do pieczenia nie da się tej kluchy odkleić. PORAŻKA:dry:
 
Do góry