reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
no :tak::tak:
fakt faktem z deszczem ale Syla robi juz plany ze jutro bedzie balwana lepic:-D:-D:-D
 

Załączniki

  • snieg.jpg
    snieg.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 30
Ostatnia edycja:
u nas sypał sam śnieg o 12.30 bo szłam po córe do szkoły i mnie złapało,a Ala u babci w szybe waliła
a na sobote wieksze opady zapowiadaja
 
Ostatnia edycja:
a tu śniegu nie było jeszcze choć chmury śniegowe są, ale zimno sie zrobiło, nawet Adalek dał sobie załozyc rekawiczki i nie zdejmował na spacerku ;)

Maggie- on moze nie tyle sie buntuje co sam chce robic niektore rzeczy, np zuzyte pieluszki musi sam zaniesc do kosza, a do tego ma faze teraz na mowienie ''ja'' non stop- mały samodzielniak
a nowy awatar super :-)

Efe- tak myslalam ze Gabi sie bedzie dobrze bawic u cioci

Rubi- zdrowia dla Moni

Andariel- dziwna pora na kolędowanie, tez bym byla nieprzygotowana jak by mi tak ksiadz zapukał teraz

u mojego meza w pracy dzis juz paczki świąteczne dla dzieci sa gotowe, własnie dwonił ze mega paczke słodyczy ma na biurku, no to nie bedziemy juz z pol roku nic kupowac słodkiego :)

Anet- wyrazy wsółczucia z powodu śmierci taty:-(trzymaj sie
 
hejka

nie było mnie troche ale już nadrobiłam
moja zajada ciacho przed TV, a mama na bb, ale wychowawcze hehe :cool2:

Anet współczuje [*]
Rubi zdrówka dla Moni
Efe ciesze sie że Gabi była grzeczna u cioci, u nas niestety nie jest tak kolorowo z zostawianiem Julii
Maggie fotka w avatarku fajowa :-)
Basiu u mnie przed chwilą padał śnieg z deszczem, masakra bo ja jeszcze do zimy nie przygotowana :szok:, kombinezonik Małej jeszcze nie doszedł z ebaya!! Ale dobrze że kozaczki ma
Natt trzymam kciuki żeby kreseczka sie utrzymała!!!!!!!!!!!!! Pysio mi sie ucieszył jak napisałaś o teściku :tak::-):-):-)
Moja też ma ostatnio chyba okres buntu - wszystko na nie, wszystko po swojemu, na spacerkach ucieka, ech cierpliwości to trza mieć sporo
Andariel można na stronce do głosowania na kuchnie nacisnąć "odśwież" pod tym okienkiem do wpisywania i pojawi sie inny kod, jak tak robie aż nie uzyskam jakiegoś czytelnego kodu

jeny rzeczywiście juz blisko do świąt, a mi sie wydaje że dopiero wakacje były :szok:

Magda fajną miałas zabawe z dzieciaczkami, musze z moją kiedyś sprobować
 
Ostatnia edycja:
Anet, wyrazy współczucia... [']




Laski śnieg u Was? jacie jacie! kurka ja też kombinezonu jeszcze nie mam, za to kozaków i czapek 3 pary bo podostawałam.

Marcellos zjadł obiados i poszedł w kimonos. Ja ugotowałam dla nas i mam chwilę.
Okno dziś umyłam aż jedno :/ ale już mi się nie chce teraz, będę myła na raty... cały tydzień...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć.
Anet moje kondolencje.
Ja na szybciutko, jak zwykle zresztą ostatnio.
Byliśmy wczoraj oglądac dom, i jak wszystko dobrze pójdzie będziemy w nim mieszkać od połowy stycznia!
U nas też faza buntu, wszystko na nie.
Ale zimno, chyba zacznie sypać śniegiem za kilka dni jak nie jutro.
Pozdrawiam.
 
Do góry