reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

hej Wam dziewczyny:-D
masakra u ans:no:

dooopa mnie boli jak nie wiem co... pol nocy nie spalam....bol jak cholera:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a przez moj dwu tygodniowy kaszel skrocila mi sie szyjka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
mam nie kaszlec...ale zeby sie dalo:dry::dry::dry::dry::dry:

Sylawia troche lepiej....Oli dostala katarku:no::no::no:

dzis nasza rocznica a on w pracy na noc:-:)-:)-(

dzieci spia... ja tez araz uciekam bo rano zastrzyk....:baffled:
musze sie meczyc do poniedzialku rana... ale mam podwojna dawke... zeby szybciej przeszlo...ale i tak zeby nie zaszkodzilo:laugh2:

EMY super ze wpadlas.... kciuki mocno zacisniete za zafasolkowanie:-D:-D:-D:-D:-D

a co do reszty to poczytalam ale sily brak:sorry::sorry::sorry::sorry:
 
reklama
Emy wierze że Wam sie uda!!Będę trzymać kciuki i pomodle sie o dzidziusia dla Was!!

No mieszkanie sprzatnięte!Jeszcze pranie wywiesze i finito!
Nie wiecie czy Efe dojechała?????
Mika moj też ma takie ciężkie noce jak się pełnia zbliża!!
Tomek ma od wczoraj ciągle rumieńce na polikach i wogóle mu nie schodzą i nie wiem czemu tak ma :eek:
no i jęczmień mu się zrobił na oczku no masakra!
idem już zalegać na kanapie Tomuś się pięknie bawi.
AA wiecie dostałam dziś te pieluszki pampers premium care i są świretne!!
BUZIAKI DO JUTERKA!

Efe dojechała szczęścliwie
Andariel ty lepiej pomyśl dwa razy nim następnym razem tak zrobisz,bo dupsko ci przeczepiemy jak nic
co do spania moja od małego jak pełnia źle spi
Emy trzymam mocno kciuki i bedziemy czekać na pozytywne wieści:)
dobranoc
 
Hej.... Dzień Dobry
EMY trzymam kciuki za zafasolkowanie!

U nas ksiezyc też działa na dzieciaki beznadziejnie - na mnie zreszta też - i nie mogę spać a jak ja nie mogę spać to myśle o głupotach...

RUBI, REKSIO to ja bym Wam jeszcze Antka tam dała do kompletu i armagedon gotowy...

ANDARIEL uważaj na siebie....
 
Hejka
Pogoda dziś superowa, byłysmy już rankiem na spacerku a po obiadku na drugi idziemy :) Potem wpada do nas kumpela na kawke :)

Andariel, fajnie poczytac Twój suwaczek ciązowy, jak zmieniają się opisy... :))

Miłej soboty :)
 
Hejka!!
Mały śpi obiad się gotuje ciasto piecze.A ja na chwilke dupsko posadziłam bo kurcze sie narobiłam od rana jak wół!Okna pomyte posprzątane i wogóle chata lśni ale kto to zauważy-chyba nikt:no:
Na weekend dużo gości będzie bo to do teścia na cmentarz pójda i przylezą tu co mi się nie widzi znowu skakać koło nich :dry:
Andariel nosz Ty kobitoo!!!!!!!!Nie rób tak prosze Cię!!Kurcze no my tu się martwimy!!:wściekła/y::wściekła/y:
Reksio jak tam wieczór??!!Ciacho udane?:-D
Basiu dla Was dużo miłości na kolejne lata razem!!!:tak::-D
Widze że księżyc nie tylko na Tomka źle działa..no trzeba przetrwać!!
No i Tomek dziś znowu całą noc spał w łóżeczku nie obudził sie ani razu!!Ale to fajnie jak tak dziecko śpi całą noc:-D:-D:-D:-D:-D
Rubi nic małemu na mleku nie dawałam-no na tym zwykłym nic...Ale od wczoraj wieczora zaczał kaszleć:no::wściekła/y::szok: i się zastanawiam czy to nie aby jakieś choróbsko znowu!!!oby NIE!!!
ZDRÓWKA ŻYCZĘ DLA WASZYSTKICH!!!
 
Andariel no more!!!!

Emy ja też trzymam kciuki:)
Rubi ja wiem o czym ty piszesz bo u nas też masakra - co chwila go skadś ściągam, nogi patrze gdzie postawić bo o różne rzeczy mozna się zabić, rzeczy w różnych dziwnych miejscach poukrywane znajduję itp itd

ja wiem że to może nie ten wątek ale tu najszybciej ktos zajrzy tak myslę - macie jakieś patenty na inhalacje dla maluchów??? bo Bartek się boi i cięzko nam idzie a musimy bo katar cały czas brzydki:(

Andariel a na czym owsiankę i mannę gotujesz skoro małą boli brzuch od modyfikowanych? na zwykłym mleku czy na wodzie? bo jak na wodzie to moje pytanie jak dokładnie - czy czymś doprawiasz???

ja wiem ze w ten weekend pewnie tu pustki beda, my tez zabiegani, ale jak ktos zajrzy to poprosimy o głosy bo coś kiepsko nam idzie...Projekt wymarzonej kuchni IKEA zgłoszonej do konkursu przez Pablo
 
reklama
Andariel, fajnie poczytac Twój suwaczek ciązowy, jak zmieniają się opisy... :))
Mika ja również chętnie je czytam, tym bardziej, że teraz przy Nince nie bardzo mam czas na jakieś szczególne kontemplowanie ciąży:)

baśka pisze:
Andariel a na czym owsiankę i mannę gotujesz skoro małą boli brzuch od modyfikowanych? na zwykłym mleku czy na wodzie? bo jak na wodzie to moje pytanie jak dokładnie - czy czymś doprawiasz???

Basia - owsiankę robię na wodzie, gotuję taką pięcioprzemianową (bo my na tej diecie jedziemy od kilku miesięcy i super się sprawdza, odstawiłam zyrtec a skóra śliczna); a robię wg przepisu z książki M.Biblis i M.Dudek "Kuchnia dla dzieci zdrowych i alergicznych":

2 l wrzątku, szczypta kurkumy, 1 łyżka kaszki kukurydzianej, 1/3 łyżeczki masła (można zamiennie dac ciut oliwy z oliwek), spora szczypta cynamonu, 10-16 łyżek płatków owsianych (wg uznania, zależy jaką chcesz konsystencję - ja daję 16 i podaję łyżeczką, a na noc rozcieńczam wrzątkiem i daję z butli), szczypta kardamonu, szczypta imbiru, ok.1 łyżeczkę soli (ja daję pół, bo mam morską i jest silniejsza); gotujesz przez 35 min. dość czesto mieszając, pod częściowym przykryciem; po tym czasie miksujesz i znów stawiasz na ogień (mały) i dosmakowujesz: łyzeczką soku z cytryny, odrobiną kurkumy, 1 płaską łyżką miodu, szczyptą cynamonu i imbiru; gotujesz jeszcze 5 minut i gotowe:)

powiem Ci, że na początku Nince tak średnio to smakowało (po moich owsiankach z rodzynkami i suszonymi owocami), ale po ok. 3 dniach się przestawila i teraz się zajada:)

glosik zaraz oddam

lece robić obiad dla nas (tak tak dziś mam kuchennego lenia i będzie kolacja z obiadem za jednym przysiadem); pa!
 
Do góry