reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

A oto jeszcze jedna fotka Rademenesa ;-)
CIMG1400.jpgSpecjalnie dla sempe :-)
A to psiak, ktoremu tez musze poswiecac troszeke czasu
CIMG1220.jpg
Czasami uparty ;-)CIMG1210.jpg
Dorianek uwielbia sie z obydwoma bawic:-)
 
reklama
Hejka
Mamusiaberlin no fajowy kocurek, naprawde jak rademenes z "7 życzeń" i piesek tez fajny.
Daria zdrówka dla chorowitek, a kosmetyczki zazdroszcze ja nie mam kiedy iść.

Z tymi lekarzami to trudno trafic na dobrego... a Tobie Andariel chyba by sie naprawde przydała zmiana....
Aga trzymam kciuki za Franczeska :)
Dominiczka moja to wszystko co popadnie w łapki chwyta, no oczy wokół głowy musze mieć...a i tak wypadki się zdarzają...a potem tor przeszkód by czegoś nie nadepnac i nie uszkodzić...
U nas za oknem pada, czekam az mała pójdzie lulu bo jabłecznik mam zamiar upiec... starsza kochana juz mi jabłuszka utarła.

Miłego weekendu
 
Ostatnia edycja:
hej

nie zaglądalam pare dni bo moja Juleczka chorutka :-(
zaczeło sie w czwartek od wysokiej gorączki trudnej do zbicia, wczoraj doszło bolące gardło, biedulka cały dzien nic nie mogła przełknąć a pokazywała że jest głodna :-(, dostała antybiotyk i wieczorem wypiła wkońcu mleczko. dziś rano też pół butki wypiła ale poza tym nic, czasem pare łyków wody weźmie ale nadal ją boli no i obudziła się z wysypką :eek:. To ja już zgłupiałam czy u dzieci może być np trzydniówka i zapalenie gardła razem???
dzisiaj pewnie do żadnego lekarza sie nie dostane
Teraz śpi bideulka, mam nadzieje że jak wstanie to coś zje...

Aga kciuki zaciśnięte
Mewa współczuje przygody z waflem, nie martw sie, dobrze zrobiłaś a Adaś pewnie już o wszystkim zapomniał
Maggie jak ucho??
Sempe super że z dziewczynkami i mężem lepiej :-) no i pewnie masz dobry nastrój po zabiegach upiększających :-)
Mika ja mam w planach sernik - udanych wypieków :-)
 
megaczka mi lekarka (nie ta stąd) mówiła, że przy trzydniówce często występują infekcje gardła i powiększone węzły chłonne, dlatego czasem można się pomylić;

rubi - ja specjalnie dla tej lekarki zapisałam się do "dalekiej" przychodni, choć mam inną dosłownie 5 min. ode mnie. Ale teraz i tak będe potrzbowała mieć częsty i łatwy dostep do przychodni, więc sie chyba przepiszemy. Bo drogie sierpnióweczki, muszę Wam oznajmić, że jestem w ciąży:) więc czekają mnie badania krwi itp.itd, same pamiętacie jak to jest:)
 
Andariel!!!!!!!!!!!Gratulejszyn!!!Ale sie ciesze prawie tak samo jakbym to ja była hehehehe.
Duzó zdrówka i żebys szczęśliwie donosiła dzidziusia
 
Andariel gratulacje! :-D spokojnej ciąży kochana :tak::-) ale fajnie :-)
Megaczka, Sempe, Malinka dzięki za troskę, mam krople Otinum czy jakieś takieś, troszkę przeszło bo rano była masakra ale jak jem to się pogarsza, mam dziś dietę :szok::wściekła/y: mam nadzieję że nie będę musiała w poniedziałek lecieć do lekarza :no:

Jejku Andariel no :-) micha mi się cieszy! :-)
 
(..) Bo drogie sierpnióweczki, muszę Wam oznajmić, że jestem w ciąży:) więc czekają mnie badania krwi itp.itd, same pamiętacie jak to jest:)
Andariel ale się ucieszyłam!!! Gratuluje i życzę spokojnej ciąży:-D:-):-D

Witam sobotnio
ja dziś się samotnie wybrałam na zakupy bo moje dziecko znowu ma gile po kolana:-(
normalnie czułam że tak będzie:-( głupia ja!
spotkałam się z koleżanką i poniańczyłam obce dzieci i zatęskniłam za swoim:sorry:

Ach zapomniałabym...Anet pisała że to nie monitor a kartę graficzną szlag trafił. Biedna czeka na specjalistę jakiegoś. LIczę że w końcu się jej uda. Trzymajcie kciuki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry