reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Zylcia jaki klips?


W ogóle to nadrobiłam ufffff
[url=http://www.glitter-graphics.com][/URL]
Dziękuję serdecznie wszystkim za życzenia urodzinowe. Torty mnie powaliły na kolana:-D:laugh2::-D Iwonkowy rozczulił (że też pamiętałaś!) a Basiowy powalił ze śmiechu na podłogę:-D
Już się poczułam taka stara w porównaniu z naszymi sierpniowymi dzieciaczkami!
Ok idę już spać bo mi się oczy kleją
Jutro czeka mnie maraton z T i innymi wątkami - uparłam się no.

Solenizantom malutkim jeszcze raz wszystkiego najlepszego! Z niecierpliwością jutro będę szukać fotek. Buziaki
 
Ostatnia edycja:
Wrrr.pisałą,pisałam i mi urwało łacze....wrrrrrrrr....

To jeszcze raz.

Aga musiała bym wiecej wiedzieć o tym waszy problemie. Np. od kiedy tra,kiedy występuje,jak często...
Poza tym,taka diagnoza bez odserwacji dziecka w zasadzie jest niemożliwa,no chyba ,że jest to coś ewidentnego to można spróbować coś podpowiedzieć...takze napisz jak najdokładniej mozesz o tych objawach Frania.
Tak na[rawde ,aby postawić dobra,pełna diagnoze trzeba poobserwować Bąbla,rodzinke...
Jak by co to chyba mam kogoś gdyby potrzebna była np.terapia...no ale bez wizyty face to face to ciężko by było...

No cóz napisz mi co możesz lub zadzwoń np.jutro i opowiedz jak wolisz( wyślę ci na priv moj tel) coś postaram się Wam podpowiedzieć:)
 
Oki, to rozpisze się jutro po południu. A na terapię to znalazłabym w rodzinie ino nie wiem czy coś by pomosło.. (ależ złośliwa jędza ze mnie no!!!). Dobra, idę spać bo późno i głupoty się mnie trzymają.
Jutro opisze Ci dokładnie co i jak:)
Dobrej nocy i dzięki:)
 
JULECZKO wszystkiego naj z okazji urodzinek... zdrowka i szczescia!!!
NATALKO i BARTUSIU wszystkiego naj z okazji roczku rowniez zdrowka i szczescia!!!

witam:-D:-D:-D
u mamy bylo super.... na urodzinach byl maly klan pampersiakow:-D:-D:-D
roznica mniedzy kuzynkami trzy miesiace w gore i dol:-D:-D:-D
smiechu masa... a wspolna kapiel to juz wogole:-D:-D:-D
oczywiscie ciemna basaia fotek nie zrobila:dry::dry::dry:

potem odwiedziny u prababci:-D:-D:-D

w poniedzialek poszukiwanie butow dla malej i klapa:no::no::no:
wszedzie sandaly... rzadnych polbutow:-D:-D:-D

chcialam sie pochwalic ze suknia skonczona:-D:-D:-D

mielismy jechac wczoraj po kulucze ale cos jej wypadlo i dzisiaj jedziemy:-D:-D:-D

lece jeszcze na T poczytac:-D:-D:-D

DOMINICZKA moj mial z firmy BYTOM... u nas to najlepsza firma garniturow:-D
 
bry ;-)

NAJLEPSZEGO DLA KOCHANYCH ROCZNIACZKÓW ;-*

Super ,ze Monia postępy robi a Franio zamiast sie stresowac to lepiej by małpował po koleżance.
ale Franek małpował "o rety" :-) Monika parę razy tak zrobiła a Franula też się potem za głowe łapał :-)

spadam laski...jakies taki nastroj mnie ogarnął... nie wiem co napisac....

no to paaaaaaa - do potem
 
reklama
Do góry