reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Wszystkiego najlepszego dla solenizantow!!!

Witam kochane
Daje znac ze zyje,ale czasu na nic dalej nie mam,a juz na kompa to zupelnie:no:
Juz na szczescie po zniwach,ledwo zdazylismy,bo w nocy burza byla:sorry:
Przez te upaly wykonczona bylam,nawet zajec mi sie nie chcialo na BB :szok::szok::szok:...dzis troche chlodniej-wreszcie...no nic lece bo panna wstala,a obiadu jeszcze nie jadla:baffled:,ostatnio cos nie bardzo chce mi jesc,wrrr....za tydzien bede na szczepieniu to zobacze jak ona z waga....
Wiec tymczasem juz uciekam,milego dnia zycze
 
witajcie
wpadlam na chwile.
ale macie tu uroczyscie ;-) SPEŁNIENIA MARZEŃ ŻYCZĘ WSZYSTKIM ROCZKOWYM SOLENIZANTOM

mIKO zaczal swoja przygode z zlobkiem. co prawda po 2 dniach zachorowal,ale szybko Mu przeziebienie minelo. mamy juz pierwsza chorobe za soba.
Widze teraz ze wybor zlobka (prywatnego) byl strzalem w 10. moj synek staje sie coraz bardziej samodzielny, z usmiechem wraca do domku, bawi sie z dziecmi na calego - pomimo tego,ze jest najmlodszy ;-)

pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie
 
Ja sie witam
100 lat dla solenizntów dziesiejszych bo chyba na bieżąco jestem:-)
Coś cisza ostatnio na forum .Anitek ja też swoją zapisałam niestety od stcznia do prywatnego żłoba ale to dlatego ,ze brak miejsca w państwowym.Starszak chodził do Państwowego i byłam super zadowolona a młody jak już starszy był to jak wróciłam wczesniej to miał pretensje ,że za szybko bo on chce jeszcze sie pobawic:baffled:I tak jest do teraz hihihihihihi Od tego roku już nam świetlica nie przysługuje więc pewnie bedzie wracał jak mu sie lekcje skończą .
 
Mam ostatnio tyle pracy ze zero czasu na nic a co dopiero usiasc spokojnie przed kompem:( Troche dzis poczytalam ale w weekend postaram sie nadrobic wszystko:)

Serdeczne zyczenia dla wszystkich solenizantow :)
 
Ostatnia edycja:
Wiotojcie lasencje!
Jaki ja miałam dziś intensywny dzień to masakra
już nie wiem w co ręce włożyć
przeleciałam dziś z moim pół miasta w poszukiwaniu kiecki i butów
buty mam ale kiecki nadal nie
za to wyhaczyłam w lumpie czarny gorset ale dołu kiecki już nie
i teraz szukam niemożliwego
jednak jestem porąbana

dobrrrra już nie smęcę

ps.
nie zapomniałam!
Solenizantom Wszystkiego cudownego!


 
Ostatnia edycja:
ja wpadlam sie pochwalic ze umowa spisana i klucze juz mamy:-D:-D:-D

takze zacznie sie rozpizdziaj:-D:-D:-D:-D

tak wiec do zobaczyska w poniedzialek:-D:-D:-D

milego weekendu zyccze:-D:-D:-Dchoc dopiero srodek tygodnia:-D:-D:-D
 
reklama
A ja przyszłam powiedzieć dzień dobry i dobranoc
Basiu ciesze się strasznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nic nie zdązyłam przeczytać, nie mam siły już, idę pod prszynic.

Jubilatom najsłodszym sto lat i słoneczka!!!:)
 
Do góry