reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
To ja także dołączam się do życzeń dla dzisiejszych jubilatów:
NATALKI i BARTUSIA
oraz dla wczorajszej solenizantki - MAJECZKI
No i dla tych świętujących 12 sierpnia:
CLAUDII, NATALII, MARCELKA I KACPERKA!!!!

Sto lat w szczęściu i zdrowiu!!!!!
 
Dzień dobry Wszystkim:)

Witam się,melduję,że poczytałam zaległości tak więc jestem na beiżąco ze wszystkim:).

Lece teraz dać kaszkę Naati a potem jakieś zakupki male bo po powrocie puchy w lodówie...

Buziaki i do potem. Ależ mi Was brakowało Sierpnióweczki:):):)!!!
 
Hello robaczki sierpniowe!
Wróciliśmy! Urlopos się udał choć na koniec się moim tak pokłóciłam że mi się wszystkiego odechciało:-( Ale było cudownie :-)
Niestety nie nadrobię na razie, bo w domu bałagan a w czwartek wyjazd pod Wrocław na wesele kuzynki a jeszcze muszę buty kupić, fryzjera zaliczyć...no nie wiem w co ręce włożyć....a chłop w domu wcale nie pomaga czasami...ech...
WSZYSTKIM SOLENIZANTOM ŻYCZĘ NASTĘPNEGO NAJWSPANIALSZEGO ROKU! ROŚNIJCIE ZDROWO I DAWAJCIE RODZICOM SAMYCH RADOSNYCH CHWIL!

Pozdrawiam i spadam;-)
 
Dziewczyny jakie firmy garniturów dla mężczyzn polecacie?? szukam garnituru dla Ł. na ślub ale nie wiem jakie firmy są dobre, chodzi mi żeby gajer się nie gniótł. Jest tyle tych firm, że mam mętlik, wiec pomyślałam, że moze któraś z was się na tym zna
 
Dziewczyny jakie firmy garniturów dla mężczyzn polecacie?? szukam garnituru dla Ł. na ślub ale nie wiem jakie firmy są dobre, chodzi mi żeby gajer się nie gniótł. Jest tyle tych firm, że mam mętlik, wiec pomyślałam, że moze któraś z was się na tym zna

mój miała z firmy Sunset Suits,ale to było 12 lat temu
ale teraz jak kupowaliśmy garniak 2 lata temu to tez z tej firmy

Efe witaj spowrotem super,że urlop sie udał
 
reklama
Hej dziewczyny!!!
Wrócilismy dziś w nocy.Wakacje udane!Tomuś zachwycony morzem i piaskiem siłą z wody wyciągać musiałam.A z plazy złazilismy jak spał bo inaczej by sie nie dalo:-D
Pogoda dopisała zwiedziliśmy dużo.
Ale powrót do domu nie był miły bo okazało się że w dniu wyjazdu w nocy tu rura pękła i całą łazienke przedpokój i kuchnie zalało bo teściowa nie słyszała że się woda leje :wściekła/y: i kurcze nowe meble w kuchni które nawet roku nie mają się zjeb.... bo namokły i się rozpulchniły powykrzywiały do połowy no szlak trafi jestem wściekla!!!!!!Licznik od wody też nabił troche bo z tego wynika że ładnych kilka godziny ta woda się lała.....takim zawsze wiatr w oczy:no:

Poczytałam co u was do niczego się nie odniose bo bym tylko namotała:baffled:

I WSZYSTKIM SOLENIZANTOM I SOLENIZANTKOM NAJLEPSZE ŻYCZONKA!!ROŚNIJCIE ZDROWO I SAMYCH RADOSNYCH DNI!!!!:tak::-)

i to na tyle mam kupe prania i sprzątania....może jeszcze potem na t wpadne jak znajde chwilke////
 
Do góry