reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Zulejka, nie przejmuj się anonimami, Jak ktoś nie jest w stanie powiedzieć ci prosto w oczy co myśli to znaczy że sobie wysysa bzdury z palca i boi się konfrontacji. Jakby tej osobie zależało na dobru dziecko to sam by przyszła i cię opieprzyła. Widocznie jakiś skunks lubi zasmradzać powietrze.
Rubi, przeżyjecie jakoś, a do 20-tki nie ma co czekać, bo przecież wcześniej twoje dziecie sobie samo poradzi...
Zylcia dobrze radzisz, zwykłe majty nic więcej do szczęścia nie trzeba. Cieszę się że mieliście ładną pogodę i że wypoczęliście sobie. A teraz poprosimy o zdjęcia.
Gratulacje dla Karolci, jak długo się przebijał? Bo ja już czekam 2-gi tydzień jak coś zaczęło się dzieć i nici, jest twardy ząb czuć go, ale nie idzie.
To już pewnie pójdę sobie bo mi mąż nie da posiedzieć.
Miłej nocy a zwłaszcza wieczora.
 
Efe,a nagralam ,nagralam ...nawet kilka filmikow,ale dzis juz nie wrzuce,sprobuje jutro....
Miranda,oj dosc dlugo(jak dla mnie) wychodzil ten zab:sorry:
Marudzila z miesiac,albo i lepiej....ale wreszcie jest...teraz czekamy na druga jedynke,bo tez spuchnieta:happy2:
A dzis juz spadam,bo i tak sie zasiedzialam....ehhhh...znow maz bedzie narzekal:-D
Dobranoc wszystkim!!!!
 
Dziewczyny, zrobiłyście mi smaka na jakąś zupkę dla małego :) Jutro siedzę z Nim sam cały dzień także może w końcu przygotuję coś całkiem sam :) Podzielcie się proszę przepisami dla 10cio miesięcznego malca na zupki :)
Ostatnio powiem Wam zrobiliśmy danie dla małego, dokładnie takie samo w składzie jak Gerber i nawet cholera mała nie ruszyła... Wyszło tego chyba 4 słoiczki, żona się męczyła i z rosołku mu robiła, gotowaliśmy, miksowaliśmy, a ten mały szkrab nawet łyżeczki nie chciał ruszyć, natomiast danie z oryginalnego Gerberka wszamał aż mu si uszy trzęsły... :) ogólnie zauważyłem że mały je dania np. z Gerbera a nie lubi Bobovity... I jeszcze gotowe słoiczki z Rossmana mu smakują... Takie ma mały smaki... :)
Czekam na propozycje, napiszę później jak Nam to wyszło... ;)
Pozdrowionka
 
Tato Adasia :-) tu szukaj przepisów https://www.babyboom.pl/forum/dziec...zepisy-na-jedzonko-dla-naszych-pociech-36353/

no i powiem Ci że botwinka ugotowana dziś (no...juz wczoraj ;-)) była w zasadzie pierwszym daniem zaakceptowanym przez Monie (też urodzoną 4. sierpnia ;-)) jak sobie przypomnę jak gotowałam, przecierałam przez sito, cudowałam a ta malpiatka zaraz wypluwała to... potem jadła ziemniaka a teraz... no ale tata kupił eko warzywka (faktycznie eko bo robali na liściach w pinezke...widać jak robakom smakowało to dobre :-D), mama ugotowała i jedzonko było inne niz zwykle...
bo Monika też ma AZS i baaardzo ubogą dietę... wszamała wszystko :-) ;-)

ok...idę spać...przymajmniej postaram się zasnąć...boję się tego zabiegu...

od 10:00 mozecie 3mać kciuki za Monillę :-)

dobrounoc ;-)
 
hej

ja jakaś niezorganizowana jestem ostatnio bo na nic nie ma czasu, jak poczytam co na forum słychac to już mi się oczy strasznie kleją :| a na drugi dzień niewiele pamiętam do czego miałam się odnieść :|

u nas wszystko ok, mała zdrowa, psoci nieustannie :-), jutro robimy grilla a mi sie dziś nic nie chcialo szykowac więc jutro od samego rana stoję w kuchni, mam nadzieję że siostra mi przy Julce pomoże bo inaczej tego nie widze

napisze ile pamiętam, proszę się nie obrażać jak kogoś pominę
Miranda super że wam się wakacje udały, na fotkach ślicznie wyglądacie, tacy zrelaksowani i uśmiechnięci. No i ekstra ze Jagoda jadła to co wy, ja chyba na wyjazd bym brała walizke słoiczków :|.
Zylcia lepiej mieć za dużo ciuchów niż za mało, fajnie że trafiliście w pogodę, wg mnie od tego zależy jak bardzo będzie udany urlop
Baśka współczucia i dużo sił dla ciebie, oby do poniedziałku...
Dominiczka współczuje dolegliwości ale na sypanie się to ty jesteś chyba za młoda :-)
Zulejka dziewczyny mają rację, anonimem nie ma co sobie zawracać głowy
Rubi kciuki będę trzymać na pewno, nie wiem jak dam rade nimi robic szaszłyki ale coś wymyśle :-D
no i gratulacje ładnych świadectw z paskiem czy bez dla wszystkich mam zdolnych dzieciaczków!!!

pozdrawiam i buziaki dla maluchów, miłego weekendu życzę
 
rubi będę myśleć o Was dziś, niech już będzie po i wszystko dobrze

Zylcia - a gdzie taki mini majtadaski można kupić??? i jeśli mogę spytać - mieliście jakąś swoją łazienkę pod ręką czy może takie ogólnodostępne czy jak? bo my jedziemy do takiego ośrodka, gdzie jest jakaś duża "myjnia" dla wszystkich i jak sobie pomyślę o pluskaniu tam małej to mi się odechciewa...

megaczka udanego grillka!

my dziś na zakupy ciuchowe jedziemy, bo troche rzeczy trzeba dokupić w związku z urlopem - może te galoty, o których pisze Zylcia, gdzies dorwę? no i dla siebie coś potrzebuję, a teraz są obniżki i przeceny, to można cosik fajnego wyszperać;

i milego weekendu wszystkim, niech sobie sierpniątka pospacerują na świeżym powietrzu i pochłaniają witaminkę D:-)
 
Witam z rana.
Kusicie botwinką, może spróbuję ugotować mojej, choc to też warzywo, a ona wiadomo... Ale sama lubię botwinke baaardzo to najwyżej sama wszamam , ale za jakiś czas z zamrażarki, bo jestem znowu na diecie.
Megaczka, udanego grila.
Anet, to strasznie długo wychodził ten ząb, wydaje mi się że u nas się też to zapowiada, przynajmniej moja nie marudzi.
Zaraz lecę po reszte kupionych ciuszków do TSM, i przy okazji zakupy w większym mieście., choć z zakupów nie skorzystam bo na diecie polskie jedzenie tylko powącham, niestety.
Miłego dnia.
Andariel, czasem sukieneczki są z majteczkami w komplecie, ale można szukać, nie wiem jak to się w Polsce nazywa, tutaj mówią na takie majtki-do treningu nocnikowego.
 
Ostatnia edycja:
Hejka!
obiecuje sobie że codziennie choć czytać będę ale nie mam czasu:zawstydzona/y:
pokój ciągle w rozsypce nadal smierdzi farba-olejną-i nic nie pomaga w pozbyciu się tego dziadostwa!!
W dodatku mam gości i to już wogóle masakra bo zjechali się na weekend-jak bym mało do roboty miała to jeszcze oni mi potrzebni:wściekła/y:
Nie odniose sie do niczego bo jeszcze wszystkiego nie poczytałam.
Tomek wysypkę ma słaba ale jest i nie wiem już od czego:dry:
Życze udanego weekendu!
 
reklama
Do góry