reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
cześć :-)
ja juz w pracy... buuuu...
Efe kliknęłam jak obiecałam hihihi :-)
miłego dnia!
u nas strawsznie zimno... fuj zima wróciła...:-(
 
Dzien dobry dziewczyny miałam straszną noc, ale nawet nie chce sie chwalić co narobiłam... najważniejsze że wszytko jest ok i kamien spadł mi z serca.

Iwonko sto lat kochana, zdrówka szczęscia i pociechy z dziewczynek. Buziaki
 
Dzien dobry dziewczyny miałam straszną noc, ale nawet nie chce sie chwalić co narobiłam... najważniejsze że wszytko jest ok i kamien spadł mi z serca.

Iwonko sto lat kochana, zdrówka szczęscia i pociechy z dziewczynek. Buziaki

a co zrobiłaś?napisz
i dziekuje za życzenia

witam środowo,u nas piekne słonko ja o 9 musze iśćjuz na spacerek bo mała wcześnie wstała,a córe trzeba do szkoły odstawić
 
Witam sierpniówki ;-)


Urodziny dzień pamiętny
Słać życzenia jestem chętna
By Ci życie pięknym było
By Ci czas upływał miło

Bądź wesoła każdy dzionek
Śpiewaj trele jak skowronek
Miej przyjaciół w każdym kątku
Zawsze miła bez wyjątku
.



Iwonka, Wszystkiego Najlepszego !!!!
 
Witam sie z rana ,mała ma cos zły humor i super dzień sie szykuje wrrrrrrrrrrrrrrrr.
U nas za oknem wiatr i pada śnieg buuuuuuuuuuuuuu
Iwonko sto lat w zdrowiu ,pociechy z męzą i dziewczyn ,spełnienia marzeń:-)

Sie wysiliłam ,ale moja mała wisi mi na ręku i sie drze:angry:
 
Iwonko, dużo miłości, zdrowia, spokoju, radości, pogody ducha, pociechy z dziewczynek i męża:-) Duży buziak:-)

A ja dzisiaj spałam moze jakies 4 godziny:-(. Teraz z małą na kolanach siedze, Ale sie wierci.

Mju, tez zaczynałam sie martwic. Dobrze ze Anton juz zdrowy:-)
Reksio, dzisiaj sroda to juz z górki.
Chogata, u nas tez zimno, wie pewnie ze spaceru nici.
 
dzien dobry

Iwonka wszystkiego naj

My dzis wstalismy po 7. ostatnio Miko strasznie placze po kapieli,nie wiem dlaczego. Czy to mozliwe,zeby go bolaly wtedy dziaselka, w ktorych wyszly zabki?
do tego macala czerwona szyjke i krostki na piersiach, ale to chyba od ulewania i slinienia sie ;-(

kurcze i mamy z J dylemamt zdecydowac sie czy nie na domek pod wawa!?

milego dnia wszystkim zycze(my)
 
reklama
Hej!
IWONKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DUŻO ZDRÓWKA SZCZĘŚCIA SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ!!!!!!:-):-)

U nas sądze że już dobrze-mały nie wymiotuje.Spał nawet ładnie.Choć ostatnio budzi się i popłakuje nie chce (.) tylko sie musi poprzytulać smoka daje i śpi dalej myśle że to przez ząbki-oj namęczą się nasze maluszki przez to :baffled:
teraz mały śpi a ja kończe herbatkę.
Pogoda wręcz straszna wieje i pada śnieg!!!!:szok:

Zdrówka dziewczyny dla Waszych maluszków!!
 
Do góry