reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Kasiu no to był ekspres!!!!!
Mały lepeij bo juz nie wymiotuje.Choć jakieś mam obawy przed nocą:/
Ale za to maruda straszna nie wiem od czego czy te zęby czy co:/
Padnięta jestem maże o kąpieli i spanku.Mały już wykąpany.... Zjadł i mam nadziejeze przed 20 zaśnie!
Ale poradzcie czy jutro już moge mu dawać normalnie amku bo dziś był tylko cycuś.

Posiedze jeszcze chwilkę ale w razie czego mówie już DOBRANOC
 
reklama
Malinka jak nie wymiotuje to daj mu jutro jedzonko i zobaczysz
moja sie ciapcia,potem amciu i lulu i bede mieć luzik dla siebie,a wymyśliłam,że bede sie uczyc robicna szydełku kwiatuszki,taki mam przynajmniej plan
musze tylko szydełko znaleść
 
icon1.gif
Odp: Czy są tu jakieś mamy z Lublina?


Witam kochane....nie ma mnie teraz czesto,bo przyjechal brat meza na urlop do domu...a kom stoi w "jego pokoju"....juz zapomnialam ze on tu tez mieszka:szok:...he,he.....bo pracuje w Warszawie i zadko przyjezdza do domu....a jak przyjedzie to wpadnie jak po ogien i juz go nie ma:laugh2:

No i dzis zajzal do kompa,bo ostatnio cos taki przymulony,wolno strasznie chodzil.....:baffled:
porozkrecal,poszperal,no i zepsuty mamy jakis wiatraczek od karty graficznej....ledwo go ponownie uruchomil,jutro mamy dokupic ta czesc(mam nadzieje, ze u nas beda to mieli ,na naszym zadupiu....:sorry2:)
a tak poza tym, ze juz bez BB nie moglam wytrzymac:-D:tak:,to Karola ma nadal zastrzyki,jak wszystkie wybierze to bedzie ich w sumie14:szok:...cala dupcia w kropeczkach,bidulka moja mala:-(
w czwartek jeszcze do kontroli idziemy,jak bedzie jeszcze jakis szmar w oskrzelach,to dopisze pediatra antybiotykdoustny...podobno straszny jakis wirus u nas panuje,wszyscy na oskrzela choruja:confused:
Jutro tez nie wiem kiedy zajze,mam nadzieje ze szybko usterke usuniemy....juz tesknie za wami:tak::tak::tak:
Pozdrawiam serdecznie....i do zobaczyska,tzn,do nastepnego kilkania:laugh2::laugh2::laugh2:
 
Hej!
Nawet nie będę próbowała nadrobić....
Nie było nas bo Antek mi się rozłożył strasznie przez to zapalenie oskrzeli, zbierało mu się tyle flegmy, że zaczynał wymiotować strach go było na chwilę zostawić, do tego Aniela w domu bo też była pod ziębiona a poza tym bałam się, ze przywlecze jakąś nowa infekcję i tym Antka dobije (bo lekarka mi Antka z tego zapalenia oskrzeli bez antybiotyku wyprowadziła)... Ale mam nadzieję, że choróbsko już za nami... Tyle, że rozszerzanie diety zaczynamy od nowa bo w chorobie chciał tylko pierś:baffled::baffled:
 
Ostatnia edycja:
Witam po przerwie:tak:
mam ostatnio urwanie glowy i czasu nie bylo na bb:zawstydzona/y: jutro wazenie po tygodniu dawania swoich obiaskow i przyjmowaniu lekow, ciekawe jak wyjdzie:dry: nie dam rady nadrobic wszystkiego ale lece poczytac troche zeby wiedziec co i jak:tak:
Milego wieczoru
 
dzieki dziewczyny:tak:
niby 7 msc stuknelo a jak bym miala noworodka w domu: cycus co 2 godziny to najfajniej by bylo dla niego a ja mam nawal i zatory od tego ograniczania mu piersi
dzis jak mialo byc karmienie piersia to na spacerze bylam przespal wiec i obiadku nawet pojadl ale przy bajce i bawiac sie zabawka- niezbyt dobre zwyczaje ale priorytetem jest w tym momencie zeby zajadal, niewazne jak

Mju- ciesze sie ze juz Antkowi przeszlo bidulkowi, pewnie jestes wykonczona po jego chorobie:hmm:
Reksio- no i drugi dzien w racy przelecial, trzymam kciuki za reszte tygodnia
Malinka- mam nadzieje ze juz Tomek nie bedzie wymiotowal, moze on z przejedzenia tak mial?
Kasia- dobrze ze tak szybko sie z zebem udalo
 
I po wizycie u teściów...
Ufff...
Mania zjadła Sinlaczka z manną i ogląda film z tatą i babcią:)
Za pół godziny kompu kompu i do łóżeczka z herbatką:)
Wczoraj zasnęła w minutę, mam nadzieję,że dziś też:)
No, wreszcie wypłata przyszła... Akurat na zakupy żywieniowe i wózek.
Po wiośnie będziemy ten duży chyba sprzedawać.
Ale musimy go oddać na gwarancji, bo rączka coś nie zaskakuje.
Niech zrobią,, to go wyczyszczę i schowam.
Jak ktoś kupi, to fajnie, a jak nie schowam na kiedyś:)

Dziewuszki - życzę zdrówka dla Waszych maluszków.
Mani wyłażą ząbki z góry. Tak marudzi i drapie dziąsełka.
Czekamy na perełki więc.
Idę już.
Życzę Wam dobrej nocki.
Efe - też 2x klikłam:)
Śpijcie smacznie i Wasze dzieci też:)
Papa!
 
reklama
Do góry