reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

No i niby trzydniowka jest prawdopodobnie zapaleniem ucha!!Bede musialam na pogotowie jechać, ciagle płacze od rana i je z piersi to płacze zreszta wcale nie chce jeść właściwie chce tylko nie może:-:)-(
 
reklama
Witam się z kawką. My jak zwykle sami w domu i jutro też nasz tata do pracy idzie..ech życie...jak ja nie pracuje to ktoś musi na nas zarobić:rofl2: Ale słoneczko nam właśnie wyszło, bo tak to od rana deszcz i chmurki...ale teraz przestało padać więc jak Jasiek wstanie to zupkę mu dam i mykamy na pacerek do mojej mamy:tak:
Kasia bardzo mi przykro z powodu choroby dzieciaczków...oby Miłoszek szybko wydobrzał;-)
Malinka mi też się zdarza Jaśka na stojąco karmić...taki niecyckowy się zrobił ostatnio:-(
 
hej dziewczynki:tak:
i u mnie pogoda paskudna, nie da sie wyjsc, pada deszcz od rana
moj na egzaminie ostatnim, mam nadzieje ze mu dobrze pojdzie bo jak poprawka bedzie musi tu przyjechac
Adas tez w nocy czesto wstawal, nawet nie wiem co ile ale napewno czesciej niz co 2 godziny, jestem bardzo zmeczona

Aneczka- Adas tez zaczal reagowac na obcych placzem, okulary to akurat go nie wzruszaja bo moj nosi ale jak doktor Hindus zaczal go dotykac to tez bylo zalosne zawodzenie, no i malej Zosi ktora go chciala potargac tez sie bal

Kasiu- oj wspolczuje ze maluszki chore, ciekawe czy to zapalenie ucha u Miloszka,
oby szybko przeszlo:zawstydzona/y:
 
he he Aneczka -moze i stylistycznie Julci ciocia nie podpasowala:-D
za mojego bym trzymala kciuki caly czas ale Adas marudny- nie nowina- i musze zabawiac obiema rekami
caly czas patrze czy przestalo padac- musze wyjsc to moze zasnie Okropek
 
Hej wszystkim,
mam nadzieje, że mnie jeszcze pamiętacie i nie wyrzuciłyście mnie:zawstydzona/y:
wreszcie dorawłam internet u teściów bo ja nadal nie mam a musze prace lic. dokończyć :-( ale oczywiście najpierw musiałam do was zajrzeć:-)
Zośka się straszna smieszka zrobiła, choć wczoraj cały dzień marudziła i płakała-chyba jej górne zęby idą:-(

Życzymy wszystkim chorowitkom dużo zdrówka i wytrwałości dla mam!
 
witam sie i ja .
tak sie cieszylam ze moje cory sa zdrowe , a tu od wczoraj moja starsza claudia chyba z 7 razy zwracala i dzisiaj rano obudzila sie z goraczka 38 i tak ja trzyma caly czas:no: , a mielismy jechac na urodziny tesciowej . roksana 2 dni mleka niechce pic tylko wszystko inne wcina jak odkuzacz :szok: . pogoda unas do kitu - co chwile deszcz pada
pozdrawiam i udanego wikendu
 
Witam sie i ja
Bardzo zadko zagladam ale wierzcie ze reglarnie czytam
wszytskim chorym dzieciaczkom zycze duzo zdrowka:tak:
A terz ide poczytac inne tematy
 
melduje się
tydzien temu grypa a od czwartku męczy mnie angina:no: czyli w domu pełno zarazków sieje, po 4 dniach mama wyjechała.
dzis naszpikowałam się lekarstwem i pojechałam taka zdychająca na zakupy, kupiłam sobie kilka ciuszków na wiosne i od razu mi lepiej.
dziewczynki nadal zakatarzone i dopóki ja chora to nie ma szans pewnie by wyzdrowiały!

ZDROWIA ZDROWIA I JESZCZE RAZ ZDROWIA DLA DZIECIACZKÓW I ICH MAMUS!!

do zaś:tak:
 
Ja tylko na chwilkę, żyję i jak widać na NK mam się dobrze na wyjeździe i pogoda dopisała. Choć u mnie dziś w Katosach padało i o dziwo internecik tu smiga :-).

Do jutra. Pozdrawiam
Oleńka Alex bomba :-) już pisałam na zdjęciach, ale nadal przed oczami mam te jedno minki i oczka :-).
 
reklama
Do góry